Samsun Haber
Giriş Tarihi : 16-11-2023 14:37

Dursun Ali Erzincanlı’dan Şiir Dinletisi

Sanatçı ve Şair Dursun Ali Erzincanlı Canik’te vatandaşlarla buluşacak.

Dursun Ali Erzincanlı’dan Şiir Dinletisi

Canik Belediyesi’nin ilçede düzenleyeceği programda Sanatçı ve Şair Dursun Ali Erzincanlı vatandaşlarla bir araya gelecek.

Canik Belediyesi tarafından ilçede düzenlenecek olan ‘En Sevgiliye’ adlı şiir dinletisi ve konferans programına konuk olarak katılacak olan Sanatçı ve Şair Dursun Ali Erzincanlı, seslendireceği şiirlerle gönülleri mest edecek. Sanatçı ve Şair Dursun Ali Erzincanlı’nın Canik’te vatandaşlarla buluşacağı ‘En Sevgiliye’ adlı şiir dinletisi ve konferans programı, 17 Kasım Cuma günü saat 19.00’da, Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Canik’te Asr-ı Saadet’e Yolculuk 

Türkiye’nin seçkin isimlerini vatandaşlarla buluşturmaya devam eden Canik Belediyesi, ilçede düzenlediği kültür ve sanat programlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Canik Belediyesi’nin ilçede düzenleyeceği programda vatandaşlarla bir araya gelecek olan Sanatçı ve Şair Dursun Ali Erzincanlı, Hz. Muhammet’in hayatını, güzel ahlakını, yaşamını ve Asr-ı Saadet dönemini anlatacak. Sanatçı ve Şair Erzincanlı gerçekleştireceği konferansın ardından, dizelerinde Hz. Muhammet’i ve hayatını anlayan şiirler seslendirecek.

 

adminadmin