Samsun Haber
Giriş Tarihi : 13-06-2024 14:03

Esnafımız da Vatandaşımızda Mağdur Olmayacak

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramına sayılı günler kala satış ve kesim alanındaki denetimlerini sürdürüyor.

Esnafımız da Vatandaşımızda Mağdur Olmayacak

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kurban satış ve kesim işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için denetimlerini sürdürüyor. Güzeldere Mahallesindeki Kurban Satış ve Kesim Alanındaki denetimlerin, Kurban Bayramı'nın son gününe kadar devam edeceğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, "Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için kurbanlık satış ve kesim alanlarındaki çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

 

'ESNAFIMIZ DA VATANDAŞIMIZDA MAĞDUR OLMAYACAK'

 

İlkadım Belediyesi olarak, Kurban Bayramı için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Vatandaşlarımızın alım işlemlerini, esnaflarımızın ise satışlarını en iyi şekilde yapabilmesi için ekiplerimiz, kurban kesim alanında çalışma ve denetimlerini sürdürüyor. Güzeldere mahallemizde 27 dönümlük alana kurulmuş olan Kurban Satış ve Kesim Alanımızdaki satış yerlerinin, çadırların bakım ve onarımları düzenli olarak yapılıyor. Vatandaşlarımızın dini vecibelerini sağlıklı ortamlarda yerine getirmeleri için çalışıyoruz. Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın mağdur olmamaları için denetimlerini ve çalışmalarını son güne kadar sürdürecek" diye konuştu.

adminadmin