Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-03-2024 14:49   Güncelleme : 14-03-2024 14:54

Geleceğine Sahip Çık, Umudunu Asla Kaybetme!

Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Yeşilyurt yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor..

Geleceğine Sahip Çık, Umudunu Asla Kaybetme!

Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt, Gelecek Partisi Çarşamba belediye başkan adayı  Zekai Adem Sapancı, Meclis Üyesi Adayı İç Mimar Özgür Deniz Zorlu ve Ahmet Adnan Küstül ile birlikte, Çarşamba Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Dündar'ı ziyaret etti..

Yeşilyurt ziyaretin ardından Çarşamba’da Gelecek Partisi Çarşamba Belediye Başkan Adayı Zekai Adem Sapancı ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Her bir ilçemiz gibi Çarşamba'mız da kendine özel fırsatlara sahiptir. Havalimanı, verimli ovası, sanayisi ve güçlü ticari altyapısıyla hem şehrimize, hem de ülkemize özel fırsatlar sunar. Fakat bu fırsatlar bugüne kadar Çarşamba'yı yönetenler tarafından maalesef anlaşılamamıştır.

Gelecek Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yeşilyurt; seçildiğimizde Çarşamba'nın tüm bu fırsatlarını harekete geçirerek, şehrimizin ve ülkemizin en önemli marka değerine sahip ilçelerinden biri haline getireceğiz dedi.

adminadmin