Samsun Haber
Giriş Tarihi : 06-05-2024 16:10

Hayata Dokunmak Ekibi Milli Mücadelemizin Başladığı Şehir Samsun’da

TRT İç Yapımlar Dairesi Başkanlığınca yapımı gerçekleştirilen ve Yeni yayın döneminde yayına girecek olan yeni program ‘’Hayata Dokunmak (Gençliğimin Merkezi)’’ TRT EBA ekranlarında…

Hayata Dokunmak Ekibi Milli Mücadelemizin Başladığı Şehir Samsun’da

Türkiye genelinde çekimlerine başlayan TRT İÇYAPIMLAR ekibi çalışmalarına Samsun’da devam ediyor.

Yapım ve Yönetmenliğini Mevlüt Aydın, Yapım ve Yönetmen Yardımcılığını Emel Havva BAŞÖNGEN Kameramanlıklarını Ömer DEMİRCİ, Deniz KARAKUŞ ve ulaşım Sorumlusu Emin KÖKSAL’ın yer aldığı TRT ekibi hummalı bir şekilde çekimlerini sürdürüyor. ‘Hayata Dokunmak (Gençliğimin Merkezi )’ programı Türkiye genelinde birçok şehirde çekimler yapmayı planlıyor. Program yeni Yayın döneminde TRT EBA’da ekranlara gelecek…

SAMSUN’A ÖZEL ÇEKİMLER YAPILIYOR

Samsun’da son dönemlerde Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü şehirde Gençlerimize ve çocuklarımıza sağladığı sosyal, kültürel, sanat, spor ve birçok alanda yaptığı hizmetleri gençlerimizin ve çocuklarımızın dilinden sizlere sunmaya hazırlanıyor. Programın Yönetmeni ve yapımcısı Mevlüt AYDIN yaptığı açıklamada; ”Samsun tarihiyle, kültürüyle çok güzel bir şehir. Son dönemlerde İl Spor Müdürlüğü spor tesisleri ve özellikle Gençlik Merkezleri ile en çok ilerleme kaydeden şehirlerden biri.

Bizim programın içeriğini en güzel yansıtacak illerden birisi de Samsun’dur Tarihimizde önemli bir yere sahip olan ilimizde birçok sosyal aktiviteye ulaşabilen gençlerimizin Samsun’da Gençlik Merkezine olan ilgisini görmek beni çok mutlu etti.   Yeni yayın döneminde TRT EBA kanalında yayımlanması planlanan  ‘Hayata Dokunmak (Gençliğimin Merkezi)’’  adlı programımızda Samsun İl Spor Müdürlüğünün Gençlik merkezindeki faaliyetlerini çekiyoruz Bir hafta boyunca Gençlerimize ve Çocuklarımıza verilen eğitimler, Kültür etkinlikleri, Sanat Etkinlikleri ve Sosyal etkinlikler olmak üzere birçok konuyu ele alıyoruz. Çok başarılı işlere imza atıyoruz. Samsun için özel olarak yapacağımız bölümün büyük ses getireceğine inanıyoruz.” diye konuştu.

Yönetmen ve yapımcı Mevlüt AYDIN ayrıca kendilerine her türlü konuda yardımcı olan TRT İç Yapımlar Dairesi Başkanlığı, TRT EBA Kanal Koordinatörlüğü yöneticilerine ve Samsun’da yardımcı olan Kamu, kurum, kuruluşlara ve Samsun halkına ekibi adına teşekkür etti.

adminadmin