Samsun Haber
Giriş Tarihi : 12-06-2024 13:09

Hedefimiz Sağlıklı ve Zinde Nesiller Yetiştirmektir

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki spor kulüpleriyle iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Hedefimiz Sağlıklı ve Zinde Nesiller Yetiştirmektir

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, spora ve sporculara yönelik destek vermeye devam edeceklerini ifade etti. Canik ilçesindeki amatör spor kulüpleri başkanları ve temsilcileriyle bir araya gelen Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’te daha çok çocuk ve gencimizi sporla buluşturmak, ilçemizde yeni şampiyonlar yetiştirmek için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

 

“Hedefimiz sağlıklı ve zinde nesiller yetiştirmektir”

Canik’te amatör spor kulüpleri başkanları ve temsilcilerinin taleplerini dinleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, onlarla spor alanına yönelik ilçeye kazandırılan yatırımlar ile ilgili bilgiler paylaştı. İlçeye spor alanına yönelik kazandırılması hedeflenen yeni projeler hakkında amatör spor kulüpleri başkanları ve temsilcilerine bilgilendirmelerde bulunan Başkan İbrahim Sandıkçı, onların önerilerini dinlendi. Canik’teki amatör spor kulüplerine destek olmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Hedefimiz daha çok çocuk ve gencimizi sporla buluşturup, sağlıklı ve zinde nesiller yetiştirmektir. Canik’imize hayata geçirdiğimiz projelerle nesillerimizi sporla buluşturuyor, şampiyonlar yetiştiriyoruz” diye konuştu.

 

Başkan Sandıkçı’dan Tam Destek

“Daha çok çocuk ve gencimizi sporla buluşturmak, her yaştan vatandaşımızın spor yapmasını teşvik etmek amacıyla ilçemizdeki amatör spor kulüplerimize destek olmaya devam edeceğiz” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’teki amatör spor kulüpleriyle birliktelik halinde çalışmaya devam ederek ilçenin sporda olan başarısını sürdüreceklerini belirtti. Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’te birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ederek, sporda elde ettiğimiz başarıları daha yukarıya taşıyacağız” şeklinde konuştu.

adminadmin