Samsun Haber
Giriş Tarihi : 20-03-2024 12:13

Hiçbir Çocuk Okula Aç Gitmeyecek

Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammed Okutan, vatandaşların ilgi odağı haline gelmeye devam ediyor. Okutan, ilçenin her köşesini kararlılıkla gezip, halkın nabzını tutarak, projelerini ve vaatlerini yerinde paylaşıyor.

Hiçbir Çocuk Okula Aç Gitmeyecek

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE İLKADIM MARKA OLACAK

Öncelikli hedefinin İlkadım’da çocukların okula aç gitmeyeceği bir ortamı sağlamak olduğunu belirten Okutan, Destek Kart ve Kantin Kart gibi sosyal yardım programlarıyla dar gelirli ailelere destek olacaklarını vurguladı. Okutan, sosyal belediyecilikte İlkadım’ı marka haline getireceklerini ve ilçenin yaşam kalitesini artırmak için çeşitli adımlar atmaya hazır olduklarını ifade etti.

İLKADIM’DA DEĞİŞİM BİZİMLE OLACAK

İşsizlik sorununa çözüm bulmak adına Tekstil Atölyeleri, İstihdam Garantili Meslek Edindirme Kursları ve belediye bünyesinde kurulacak üretim tesisleri gibi önemli adımların atılacağını dile getiren Okutan, ‘‘Tekstil Atölyeleri, İstihdam Garantili Meslek Edindirme Kursları ve belediye bünyesinde kuracağımız üretim tesisleriyle istihdam sağlayarak işsizlik sorununu çözecek adımlar atacağız. İlkadım'ı yaşanabilir bir hale getirip, göçün önüne geçeceğiz. Hep birlikte İlkadım’ı güçlü bir geleceğe taşıyacağız. İlkadım'da değişim bizimle olacak.’’dedi.

adminadmin