Samsun Haber
Giriş Tarihi : 29-05-2024 16:05

İlkadım Belediyesi Herkesin Belediyesidir

SAM-BİR (Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu) üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İlkadım Belediyesi Herkesin Belediyesidir

Dernek temsilcilerini dinleyen Başkan İhsan Kurnaz, sivil toplum örgütleri ile güzel projelere imza atmak istediklerini belirterek "İlkadım Belediyesi herkesin belediyesidir" dedi.

Samsun’da çevre illerde sosyal dayanışmaya yönelik kültürel faaliyetler yürüten sivil toplum kuruluşlarını tek bir çatı altında bir araya getiren SAM-BİR üyelerini başkanlık makamında ağırlayan Başkan İhsan Kurnaz, ”İlkadım Belediyesi herkesin belediyesi. Her zaman güveninize layık olmak adına herkesi kucaklayarak birlikte yol yürüyeceğiz. Hemşehri derneklerimiz şehrin üretimine, kültürel zenginliğine ve şehrin geleceğe hazırlanması anlamında şehrimize çok değer katıyorlar. Bundan sonra hemşehri dernekleri daha çok kenetlenecek ve kaynaşacak. Sizlerle birlikte güzel projelere imza atacağız. Bu konuda biz üzerimize düşen neyse imkanlarımız çerçevesinde destek vermeye hazırız” diye konuştu.

SAM-BİR Dönem Başkanı ve KADEF Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Erişgin de, “Ziyarette platform üyelerimizle şehrimize katma değer sunmak adına hemşehri dernekleri ve kanaat önderleri olarak bir araya geldik. Ziyaretimiz ile Başkanımız İhsan Kurnaz’a hizmetleri için teşekkür etmek istedik. Bundan sonraki çalışmalarında da kendisinin yanında olduğumuzu ilettik” diye konuştu.

 

 

adminadmin