Samsun Haber
Giriş Tarihi : 07-12-2023 13:57

İlkadım'da boşa geçen 5 yıl var!

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Varol, "Özlenen şeffaf belediyecilik anlayışını, İlkadım Belediyesine kazandıracağız" dedi.

İlkadım'da boşa geçen 5 yıl var!

AK Parti İlkadım Belediye Meclis Üyesi olan ve 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Ahmet Varol, seçim turlarını sürdürüyor. İlçedeki tüm mahalleleri kapsayan ziyaret programları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam eden Ahmet Varol, "Özlenen şeffaf belediyecilik anlayışını, İlkadım Belediyesine kazandıracağız. Birilerine değil, İlkadım'da yaşayan herkese kazandıracak bu belediyecilik anlayışı ile ilçemizin geleceğine yön vereğiz" şeklinde konuştu.

"BOŞA GEÇEN 5 YIL VAR!"

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Varol, "İlkadım İlçesi, 350 bine yaklaşan nüfusu ile Karadeniz Bölgesinin en büyük ilçesi. Onlarca il'den daha büyük olan İlkadım, ne yazık ki olması gereken konumda değil. Projeler ve çalışmalar noktasında son 5 yılı boşa geçen ilçemizde, bu boşa geçen 5 yılın hızlı şekilde telafi edilmesi gerekiyor. Bunun için de, gönül belediyeciliği esasıyla çalışan AK kadrolara ihtiyaç var. İki dönemdir AK Parti İlkadım Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapıyorum. Hem İlkadım Belediyesinin hem de İlkadım İlçesinin sorunlarını çok iyi biliyorum. Sadece sorunları bilmek de yetmez, bu sorunların hızlı şekilde çözümüyle ilgili hazırlıklarım tamam" dedi.

"ÖNCE ŞEFFAF BELEDİYECİLİK"

İlkadım'a öncelikle şeffaf belediyecilik anlayışını getireceklerini belirten AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Varol, ''İlkadım'da gerçekçi ve insana dokunan projeler hayata geçireceğiz. Özlenen şeffaf belediyecilik anlayışını, İlkadım Belediyesine kazandıracağız. Birilerine değil, İlkadım'da yaşayan herkese kazandıracak bu belediyecilik anlayışı ile ilçemizin geleceğine yön vereğiz. Çözülmesi gereken çok sorun, hayata geçirilmesi gereken çok proje var. Bu noktada en büyük fikir alma noktamız, hemşerilerimiz olacak. İlkadımlılar, kendi belediyelerinin gerçekleştireceği hizmetlerin de, hayata geçireceği projelerin de belirleyici unsuru haline gelecek" şeklinde konuştu.

adminadmin