Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-03-2024 19:17

Mal Varlığını Açıkla Helal Kazancını Görelim

Mal Varlığını Açıkla Helal Kazancını Görelim

İYİ Parti’den AK Parti’ye geçen Mustafa Candal vaat ve projelerden çok lüks yaşamı, yurt içi ve yurt dışı bağlantıları ve ilçede huzuru bozan asayiş olaylarıyla sorgulanır hale geldi.

Hasan Togar’ın seçim kampanyasına yapılan silahlı saldırının ardından ilçede Hasan Togar’ın yanında yer alanlara ve belediye çalışanlarına yapılan tehditler kesilmedi. Yurt dışı macerası sonrası ilçede kurduğu alabalık tesisini lüks bir tesise dönüştüren Candal’ın servetinin kaynağı da merak konusu oldu.

Son olarak Tekkeköy Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi Başkan Adayı Hasan Togar da Candal hakkında imalı açıklamalar yaptı.

Candal’a servetinin kaynağını soran ve mal varlığını açıklamasını isteyen Togar, “Dedem sütçü Hüseyin ve evlatları bu ilçeye yerleşeli tam 100 yıl olmuş. Aslımız neslimiz geçmişimiz bütün hayatımız Tekkeköy’ün gözü önünde geçti. Malımız mülkümüz her şeyimiz ortada. Sana soruyorum koltuk meraklısı. Sen balık mı sattın da övündüğün o serveti yaptın. Anlatsana. Bizim tüm varlığımız ortada ya sen. Tüm o mal varlığını ne sattın da yaptın. Bu ilçeye belediye başkanlığına adaysan o övündüğün servetini mal varlığını açıkla da biz de helal kazançla neler yapılırmış görelim” ifadelerini kullandı.

adminadmin