Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-12-2023 16:46

Özlem Maraş'tan Belediye Çalışanlarına Söz!

Atakum Belediyesinde çalışanların mağdur edilmediği bir dönemin başlayacağını söyleyen AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Özlem Maraş, "Belediyedeki emekçilerimizin kafası da kalbi de rahat olsun!" dedi.

Özlem Maraş'tan Belediye Çalışanlarına Söz!

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Özlem Maraş, Atakum Belediyesinde işçilerin mağdur edildiğinden haberdar olduklarını belirterek, "Tüm belediye çalışanlarına söz veriyorum. Maaşlarınızı zamanında aldığınız, haklarınızın sonuna kadar korunduğu belediyecilik anlayışı ile geliyoruz" dedi. Mimar Özlem Maraş, yeni dönemde Atakum Belediyesinin şeffaf belediyecilik anlayışı ile yönetileceğini ifade etti.

 

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA 'SÖZ'

Atakum Belediyesinde son dönemde en çok sıkıntıyı, belediye çalışanlarının çektiğini söyleyen AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Özlem Maraş, "Atakum Belediyesi çalışanlarının ne kadar özverili ve vefalı olduğunu biliyorum. Bu özverili çalışmalarına karşılık, maaşlarını zamanında alamayan ya da eksik alan belediye emekçilerimizin kafası da kalbi de rahat olsun. Son dönemde yaşadığını sorunları iyi biliyorum. Bu sorunlar, yeni dönemde yaşanmayacak. Tüm belediye çalışanlarına söz veriyorum. Maaşlarınızı zamanında aldığınız, haklarınızın sonuna kadar korunduğu belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Sizler ki her koşulda Atakum halkına hizmet etmek için canınızı dişinize takıyorsunuz, taleplerinizi size hak olarak görüyoruz. Birlikte büyük bir aile olacağız. Bu büyük aile, değerli Atakum halkına en iyi hizmeti, en kaliteli projeleri hep birlikte sunacak" diye konuştu.

 

ŞEFFAF BELEDİYECİLİK VURGUSU

Atakum'da yeni dönemde örnek bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceklerini söyleyen AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Özlem Maraş, "Hemşerilerimiz ile Atakum Belediyesi arasında 'iletişim' sorunlarının tümünü kökünden çözeceğiz. Atakum Belediyesine ulaşmak da, sorunlarını çözmek de, öneri ve taleplerini iletmek de artık çok kolay olacak. Kapalı kapıları sonuna kadar açacağız. Şu an en büyük eksik olarak görülen konulardan birisi de belediye yönetiminin şeffaf olmayışı. Bizimle birlikte Atakum'a şeffaf belediyecilik anlayışı gelecek. Belediyenin gelir ve gider tablosu, vatandaşlarımızın her zaman takip edebileceği bir sistem ile sürekli paylaşılacak. Gücünün temeli millet olan AK Belediyecilik anlayışı ile seçimlerden hemen sonra belediyeye karşı bir güven ortamı oluşacak" dedi.

adminadmin