Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-04-2024 13:38

Salıpazarı’nda Karaca Dönemi

Salıpazarı Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Refaettin Karaca mazbatasını aldı.

Salıpazarı’nda Karaca Dönemi

 

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Salıpazarı’nda Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) belediye başkanı seçilen Refaettin Karaca mazbatasını aldı.

 

Mazbata törenine, BBP Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç, BBP MKYK Bahadır Şahin, İl Yöneticileri ile BBP İlçe Yöneticileri, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

 

Belediye Başkanı Refaettin Karaca, parti teşkilatı başta olmak üzere seçilmesinde emeği olan herkese ve Salıpazarı halkına teşekkür etti.

 

İYİ Kİ ADALET VAR

 

Karaca, seçimde kazananın Salıpazarı olduğunu belirterek, “31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından vatandaşlarımızın teveccühü ile BBP’den belediye başkanı olarak seçilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak seçimlerin hemen ardında seçimlere gölge düşürebilmek için ellerinden geleni yaptılar. İlçe, İl ve YSK’ya yapılan itirazların sonuçları bizim lehimize sonuçlandı. İyi ki adalet var diyoruz. Adaletten ayrılmayacağız. Bey tül mala el uzatmayacağız. Halkımız bize güvensin. Beş yıl boyunca onlara en iyi şekilde hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız. Rabbim bizleri utandırmasın” ifadelerini kullandı.

 

HER DAİM YANINDAYIZ

 

BBP Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç ise “Salıpazarı halkımızın partilerimize olan teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her daim Salıpazarı’na hizmet yolunda Belediye Başkanımız Sayın Refaettin Karaca’nın yanında ve yardımcısı olacağı” dedi.

 

adminadmin