Samsun Haber
Giriş Tarihi : 23-05-2024 16:20

Samsun Büyükşehir Belediyesi Tanzim Satış Mağazaları Ne Zaman!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan'ın talimatıyla tabldot uygulamasına geçilerek fiyatları düşürülen 153 Restoran'da vatandaşlar, uygun fiyata yemek yiyebilmek için sıraya girdi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Tanzim Satış Mağazaları Ne Zaman!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, gönle dokunan hizmetlerle örnek projeler hayata geçiriyor.

Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı sürecinde de çölyak hastalarının hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik hizmetler hayata geçireceklerinin vurgusunu yapan Başkan Doğan, göreve gelir gelmez kentte bir ilke imza atarak ‘Çölyak Kafe’ projesini duyurdu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin işlettiği tuvaletler başkan Halit doğan'ın talimatı ile ücretsiz oldu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan'ın verdiği talimat ile Saathane Meydanında ki caminin arka kısmında bulunan WC, Büyük Cami'de bulunan WC'ler de dahil olmak üzere Samsun Büyükşehir Belediyesi iştirakinde olan bütün WC'ler tamamen ücretsiz oldu.

SAMSUN’A BELEDİYE TANZİM SATIŞ MAĞAZALARI BEKLENİYOR

Vatandaşların istekleri ve talepleri doğrultusunda, sosyal belediyecilik anlayışı ile çözümler üreten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan’ın önemli bir projeyi daha hayata geçirmesi bekleniyor.

Samsunlu vatandaşlar Başkan Doğan’dan yeni dönem projeleri arasında Samsun Büyükşehir Belediyesi Belediyesi Tanzim Satış Mağazaları bekliyor.

Samsunlular, kaliteli ve güvenilir her türlü gıda ürününe kolaylıkla ve daha ekonomik ulaşabilmek için tanzim satış mağazalarının acil ve önemli bir ihtiyaç olduğunu belirtiyor.

Şehrin belirli bölgelerinde açılacak olan Belediye Tanzim Satış Mağazalarının tüketim maddelerini üreticiden doğrudan tüketiciye ulaştırılmasının çok önemli bir hizmet olacağın belirten vatandaşlar, “Böylece hem üreten çiftçilerimiz kazanacak hem de Samsunlular kaliteli, sağlıklı ve ekonomik olarak gıda ve diğer tüketim ürünlerine, sebze ve meyveye ulamış olacak” diye görüş beyen ediyorlar.

Bilindiği gibi Nisan aynın başlarında İstanbul Eyüpsultan Belediyesi Tanzim Satış Mağazalarını açmaya başladı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken konuyla alakalı olarak şu açıklamayı yapmıştı;

“Bizim yedi köyümüz var. Bu köylerimizde vatandaşlarımız tarafından üretilen ürünleri ve sayısını arttıracağımız seralarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri Tanzim Satış Mağazamızda vatandaşlarımızla buluşturacağız. Ayrıca Anadolu Coğrafyasının farklı yörelerinden, nakliyesini biz üstlenmek suretiyle getireceğimiz ürünler de mağazamızın raflarındaki yerini alacak”

adminadmin