Samsun Haber
Giriş Tarihi : 22-01-2024 10:55

Samsun’da Küskün Seçmenlerin Tek Tercihi Olacağız!

Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt, "Samsun'da yüksek oylar alarak büyükşehir belediyesini kazanacağız, partimiz, bütün partilerin tüm küskün seçmenlerinin tek tercihi olacaktır" dedi.

Samsun’da Küskün Seçmenlerin Tek Tercihi Olacağız!

Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için iddialı biçimde sahaya iniyor.

Partinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirlenen Mustafa Yeşilyurt, yaptığı açıklamada büyük bir iddiayla seçimlere hazır olduklarını belirtti.

Yeşilyurt yaptığı açıklamada, "Samsun'da yüksek oylar alarak büyükşehir belediyesini kazanacağız. Partimiz, tüm küskün seçmenlerin tercihi olacaktır" dedi.

Gelecek Partisi'nin Samsun'da güçlü bir şekilde temsil edileceğini ifade eden Yeşilyurt, vatandaşların beklentilerine yönelik projelerle hareket edeceklerini vurguladı.

GELECEK PARTİSİ'NİN STRATEJİSİ: TÜM KESİMLERE HİTAP EDİYORUZ

Mustafa Yeşilyurt, Gelecek Partisi'nin Samsun'da geniş bir kitleye hitap etme stratejisi izleyeceğini belirtti.

Partinin, toplumun farklı kesimlerinden gelen beklentilere karşı duyarlı olduğunu ifade eden Yeşilyurt, "Samsun'un her ilçesine, her mahallesine eşit hizmet götürmek için çalışacağız. İnsanlarımızın taleplerine kulak verecek, şeffaf ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyeceğiz" diye konuştu.

Küskün Seçmenlere Sesleniş: Gelecek Partisi Tercihiniz Olacak

Gelecek Partisi'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Yeşilyurt, küskün seçmenlere özel bir çağrıda bulunarak, "Partimiz, tüm küskün seçmenlerin tercihi olacaktır. Herkesin sesine kulak verecek, toplumun her kesimini kucaklayacak bir yönetim anlayışını benimseyeceğiz. Samsun'un potansiyelini en üst düzeyde kullanarak şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getireceğiz" dedi.

adminadmin