Samsun Haber
Giriş Tarihi : 18-01-2024 10:59

Samsun’u Yalandan, Talandan, İsraftan Kurtaracağız!

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, seçim çalışmalarına Samsun merkezde devam etti.

Samsun’u Yalandan, Talandan, İsraftan Kurtaracağız!

Yeniden Refah Partisi’nin Saathane’de kurulan üye kayıt standını ziyaret ettikten sonra, Samsun Lokantacılar Tatlıcılar ve Pastacılar Esnaf Odası Başkanı İsmail Balcı, Samsun Fırıncılar Odası Başkanı Yılmaz Yiğit, İlkadım Esnaf, Sanatkârlar Odası Başkanı Zabit Pilan ve Samsun Termeliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Recep Ormancı’yı ziyaret ederek destek istedi.

PROJELERİMİZ İÇİN KAYNAK HAZIR

Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmasında Samsun’u yalandan, talandan ve israftan kurtaracaklarını belirterek, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ndeki israfı, talanı durdukları takdirde hayata geçirecekleri ve Samsun’u yeniden ayağa kaldıracakları projeler için kaynak sıkıntısı çekmeyeceklerini kaydetti.

Samsun’un Milli Görüş Belediyeciliğine ihtiyacı olduğunu da sözlerine ekleyen Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney şöyle devam etti;

“31 Mart yerel seçimlerinde Samsun’da Yeniden Refah Partisine, Milli Görüş Belediyeciliğine desteklerinizi bekliyoruz.

Neden? Çünkü 1994 Milli Görüş belediyeciliğinin yeniden 2024’te milletimize ulaştırılması için milletimizle buluşturulması bu seçimler çok önemli.

Peki neden Milli Görüş Belediyeciliği diyoruz, 1994’te neler oldu? Türkiye Refah Partisi Genel Başkanı Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan sayesinde israfın rüşvetin, yolsuzluğun, çifte standardın, adam kayırmanın, torpilin, adaletsizliğin ortadan kaldırıldığı bir belediyecilik anlayışıyla tanıştı.

BELEDİYE RANT KAPISI DEĞİLDİR

Milli Görüş Belediyeciliği nedir biliyor musunuz? Çok basit, belediyelerin tek kurşunun dahi zayi edilmediği, ziyan edilmediği bir belediyecilik anlayışıdır.

Bugün olduğu gibi belediyeler boğazına kadar borca batırılarak değil, tam tersine belediyelerin önceki dönemden gelen borçlarının ödendiği, belediyenin kasasında fazladan para olan bir belediyecilik. Halka hizmet Hakk’a hizmettir anlayışında bir belediyecilik.

Belediye başkanlığını bir zenginleşme yeri, bir rant kapısı, ailesini, sülalesini zengin etme aracı olarak gören değil, milletin derdine derman olup böylece Allah’ın rızasını kazanmak, halka hizmet Hakk’a hizmettir anlayışıyla yapılan belediyecilik. İşte bu anlayışın, bu belediyeciliğin inşallah yeniden Samsun ile buluşturulması için yola çıktık…”

adminadmin