Sevdamız Samsun Platformu "Çocuklarımızın Her Türlü Destekçisiyiz!"
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sevdamız Samsun Platformu
25.01.2021 07:36:51

 

Sevdamız Samsun Platformu "Çocuklarımızın Her Türlü Destekçisiyiz!"

Sevdamız Samsun Platforumu Yönetim Kurulu üyeleri, Piazza’da bulanan Flo Mağazası’nın Müdürü Ali Şalcı’nın desteği ile Minikler Üşümesin Projesi’nin üçüncü yılında Havza ilçesinde Çelikalan Köyü ve Memduhiye Mahallesi’ndeki öğrencilere hediyeler götürdü.

Öğrencilere bot ve mont hediyeli edilen programda korona virüs salgınından dolayı soysal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilerek hediyeler öğrencilere teslim edildi. Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, çocukların kalbine dokunmanın çok önemli olduğunu belirterek, “Geleceğimiz olan çocuklarımızı sevindirdiğimiz program için sayın Ali Şalcı’ya teşekkür ederiz. Sevdamız Samsun Platformu olarak geleceği şekillendirecek olan ve geleceğin sahipleri olan çocuklarımız için yapılan her türlü çalışmanın destekçisi olacağız” dedi.

 

Hediyelerin öğrencilere götürülmesinde kendisine destek veren Sevdamız Samsun Platformu Yönetim Kurulu’na teşekkür eden Hayırsever Ali Şalcı ise, “Çocuklarımıza verdiğimiz hediyeleri, yaşları kaç olursa olsun hep hatırlayacaklar. İhtiyacı olsun veya olmasın çocuklar her zaman sevgi görmeyi hak ediyorlar. Bizler imkanlarımız çerçevesinde elimizin uzandığı herkese ulaşmak için gayret gösteriyoruz. İlerleyen yıllarda bizlerden hediye alan çocuklarımızdan bazıları da bu günleri unutmayarak bizler gibi kendi dönemlerine denk gelen çocuklara ulaştıklarında yaptığımız çalışmalar ayrı bir anlam kazanacak” ifadelerini kullandı.

Sevdamız Samsun Platforumu Piazza Flo Mağazası Ali Şalcı Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER