Samsun Haber
Giriş Tarihi : 13-02-2024 17:30

Umutsuzluk ve Karamsarlık İklimini Değiştireceğiz

Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt, Tekkeköy ilçesinde Gelecek Partisi'ne büyük teveccüh olduğunu söyledi.

Umutsuzluk ve Karamsarlık İklimini Değiştireceğiz

31 mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Tekkeköy ilçesini ziyaret eden Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt, Tekkeköy ilçesinde parogramını sürdürdü.

Saadet Partisi Tekkeköy ilçe başkanı Avni Şensoy, Gelecek partisi Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Kübra Köse'nin de dahil olduğu ziyarette Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yeşilyurt, esnaflar ve vatandaşlar ile buluştu.

 

Yeşülyurt açıklamasında, "vatandaşlarımızın dertleri istekleri ve ihtiyaçları aynı,adil bir yönetim altyapı sosyal yardımlar ve işsizlik. 1 nisan sabahı büyükşehiri ve tekkeköy belediyesini kazandığımızda bütün vatandaşlarımızın dertlerine ve ihtiyaçlarına yönelik projelerimizle ilk 6 ay içerisinde değişimin hissedileceğini belirten Yeşilyurt, vatandaşlarımız hiç umutsuzluğa kapılmasın işin ehli kadrolarla bu umutsuzluğu ve karamsarlık iklimini değiştireceğiz" dedi.

adminadmin