Samsun Haber
Giriş Tarihi : 28-03-2024 17:24   Güncelleme : 28-03-2024 22:59

Vezirköprü Bize İnanıyor!

Cumhur İttifakı AK Parti Vezirköprü Belediye Başkan Adayı Murat Gül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı ve Samsun Milletvekilimiz Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Ali Faik Çamurcu, MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Ahmet Aslan ve Cumhur İttifakı Teşkilat üyeleriyle birlikte Tahtaköprü Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Vezirköprü Bize İnanıyor!

Gül burada yaptığı konuşmasında Vezirköprü’nü bütün mahallesinde kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun olduklarını bile getirerek, Vezirköprü’nün Ak Parti ve Cumhur İttifakı’na güvendiğini ve iki gün sonra sandıktan büyük bir zaferle çıkacaklarını kaydetti.

Gül şöyle devam etti;

“Kıymetli Tahtaköprülü kardeşlerim. Biz burada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi temsilen bulunmaktayız. Sizlere Erdoğan’ın ve Bahçelinin selamlarını getirdik. Cumhur İttifak olarak sizden bizleri çok güçlü bir şekilde destekleyerek Türkiye Yüzyılı’nda Gerçek Belediyeciliğe yol vermenizi istiyoruz. Size inanıyoruz. Sizlerin de bizlere inandığınızı ve güvendiğiniziz biliyoruz…”

adminadmin