Yedaş’tan Öğrencilere Karne Hediyesi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yedaş’tan Öğrencilere Karne Hediyesi
16.06.2022 18:00:59

 

Yedaş’tan Öğrencilere Karne Hediyesi

YEDAŞ sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinde bulunan milli eğitim müdürlüklerine bağlı okullara toplam 33 bilgisayar laboratuvarı açarak toplamda 459 bilgisayar, bilgisayar masası ve sandalyesi hediye ederek öğrencilerin kullanımına sundu.

Müşteri memnuniyeti temelinde, yenilikçi, kurumsal bir yapı ile ‘toplam kalitede rol model’ oluşturan YEDAŞ, Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerindeki başarıları nedeniyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kaliteli ve kesintisiz enerji hizmetini kendine vizyon edinen şirket, bölgesindeki ekonomik, çevresel ve sosyal alanlarda Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Projeleri ile bölgesine hizmet vermeye devam ediyor.

YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, sosyal sorumluluk anlayışı ile hareket ederek bu yönde projeler geliştirmeye devam ettiklerini belirtti. Bora, “Hizmet vermiş olduğumuz 5 ilde, İl Milli Eğitim Müdürlükleri ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonunda ihtiyacı olan okullara bilgisayar hediye etmeye karar verdik. Okullarda eğitim gören tüm öğrencilerin bilgisayar kullanma alışkanlığı kazanmasını amaçlıyoruz. Öğrencilerimize karne hediyesi vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu nedenle bilgisayar laboratuvarları yeni eğitim ve öğretim yılında kullanıma hazır olacak." diye konuştu.

KSS PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK

Genel Müdür Bora, “Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS), sürdürülebilir, uzun vadeli bir model olmaktır. Şu anda YEDAŞ markası oluştu. İnteraktif bir şekilde bu sürekliliğin devamı için çalışanlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz KSS projelerimizle 3 milyon kullanıcımıza ulaştık. Web sitemiz dahil olmak üzere, sosyal medya ve çeşitli etkinliklerle bölge insanına ulaşmayı başardık. Tüm Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projelerimizi ‘sürdürülebilir’ bir şekilde yönetiyoruz. Başarının bir hedef değil, bir yolculuk olduğunu biliyoruz” dedi.

YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora konuşmasına şöyle devam etti.

“Sürdürülebilir bir yapı içerisinde hazırladıkları çevresel, ekonomik ve sosyal alanlarda yer alan, bölgenin ihtiyacı yada kazancı olması konusunda oluşturduğumuz Kurumsal Sosyal Sorumluluk(KSS) projelerinin aldığı ödüller, elbette bizleri sevindirdiği kadar, bölge insanının da tam notunu alıyor. Doğru ve yerinde tespitler yaparak, bölgemizin sesi, ihtiyaç duyulan eksiklerin tamamlayıcısı olduk. Biz Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi şirketleri arasında yer almak için kurumsal bir yapı çerçevesinde, hazırladığımız kalite politikamızı çalışanlarımızla paylaşarak yolumuza devam ediyoruz. Her zaman söylediğim gibi, amacımız rol model olabilmektir. Toplam kalitenin amaçlanmasıdır. Tüm paydaş firmalarımızın da bizimle aynı yolda ilerlediğini ve gelinen noktada paydaşlarımızın da önemli yeri bulunmaktadır. Biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin içindeki her birey, kaliteli, kurumsal ve sürdürülebilir bir yapının gerekliliğini yerine getirmektedir. Böylesine önemli ve güzel bir projenin içinde olmaktan son derece mutluluk duyduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, öğrencilerimizin güzel günlerde kullanması ümidiyle bilgisayar laboratuvarlarımızın hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Yedaş’tan Öğrencilere Karne Hediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım