Samsun Haber
Giriş Tarihi : 04-12-2023 20:47

Yusuf Ziya Yılmaz’ın Mustafa Demir Anketleri Boşa mı Çıktı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, Türkiye'nin hiçbir yerinde herhangi bir belediye başkanlığı için isim vererek anket yapmadıklarını söyledi.

Yusuf Ziya Yılmaz’ın Mustafa Demir Anketleri Boşa mı Çıktı

Böylece AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ın, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in aday olduğu takdirde seçimleri kazanamayacağına yönelik yaptırmış olduğu anketlerin de bir hükmü kalmamış oldu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı AR-GE ve Eğitim Başkanı ve Trabzon Milletvekili Mustafa Şen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Biz, henüz AK Parti olarak Türkiye’nin hiçbir yerinde herhangi bir belediye başkanlığı için isim vererek anket yapmadık.

AK Parti adını kullanarak açık operasyon ve manipülasyon yapan kişilere ve çöp anketlere itibar edilmemesi dileğiyle kamuoyunun bilgisine sunulur" ifadelerine yer verdi.

Bilindiği gibi AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in yeniden aday olmasının önüne geçebilmek için, “seçimleri kazanamayacağın” gösterir mahiyette sürekli yüzde 26’nın altında sonuçları olan anketler yaptırdığı konuşuluyordu.

adminadmin