Köşe Yazıları
Giriş Tarihi : 23-01-2024 17:43

Ahmet Poyraz Dördüncü Kez Kazanabilir Mi?

Türkiye 81 İl ve ilçelerde, yerel seçime gidiyor. Bu süreçte İttifaklar ve partiler adaylarını açıklamaya devam ediyor. Türkiye’nin iki büyük partisi olan Ak Parti ve CHP birçok yerde büyük bir yarışın içerisinde olacaklar.

Ahmet Poyraz Dördüncü Kez Kazanabilir Mi?

Temennimiz bu yarışın centilmen ve hak edenin kazandığı bir yarış olsun. Şunu unutmayalım ki, kim kazanırsa kazansın kazanan Türkiye olacaktır! Hepimiz Türkiye gemisinin birer neferiyiz. Gemi batarsa, hepimiz batarız.

Belediye Başkanı Kim Olursa Olsun Çekmeköy’e Hz. Ömer Gibi Hâkim Olmalıdır

İstanbul Çekmeköy’de yaşayan birisi olarak, bu yazımızda Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Poyraz üzerinde duracağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından kendisi Cumhur İttifakı’nın Çekmeköy Belediye Başkan Adayı olarak ilan edildi.  Ahmet Poyraz üç dönemdir, Çekmeköy Belediye Başkanlığını yapmaktadır.  Üç dönemdir yaptığı güzel hizmetlerde var, yapmak isteyip de yapamadıkları var. Doğru yaptığı var, yanlış yaptığı var.  Kısaca hatırlatmakta fayda var, bazı müdürlüklerde bariz hatalara yaptığı herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle müdür olarak atanan bazı şahsiyetlerin işin ehli olmaktan uzak olduğu bilinen bir gerçek. Buna örnek olarak “Basın Müdürlüğü’nü” gösterebiliriz.  Eğer bir siyasetçi hatasından ders çıkarmazsa, dışardan nitelikli eleştirilere kulaklarını tıkarsa, tekrar aynı başarıyı yakalaması mümkün değildir. Hatasından ders çıkaranlar, eleştiriye açık olanlar, başarıya giden yolun engellerini aşarak zafere ulaşırlar. Çekmeköy’de bazı ara sokaklar var ki, Sayın Ahmet Poyraz’ın oradaki esnaflardan acaba haber var mı? Birçok esnaf dükkân açtı, dükkân kapattı. O ara sokaklarda battı. Belediye Başkanı Hz. Ömer gibi ilçesine hâkim olmalıdır.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

adminadmin