Samsun Haber
Giriş Tarihi : 07-02-2024 13:44

Ak Parti’den İstifa Etti Yrp’ye Geçti

Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal ve Başkan Yardımcısı Orhan Yılmaz, AK Parti’den istifa etti. Başkan Topal ve Başkan Yardımcısı Yılmaz, Yeniden Refah Partisi’ne üye oldu.

Ak Parti’den İstifa Etti Yrp’ye Geçti

PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ  

Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal, AK Parti’den istifa etti. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için partisinin Ladik ilçesinde Dr. Gürkan Özel’i aday göstermesinin ardından bu kararı aldığını belirten Topal, “AK Parti’de siyaset yapma imkanı kalmamıştı” dedi.

YENİDEN REFAH PARTİSİ’NE ÜYE OLDU

Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal, istifasının ardından Başkan Yardımcısı Orhan Yılmaz ile birlikte Yeniden Refah Partisi’ne katıldı. Topal ve Yılmaz’a üyelik rozetini Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı İbrahim Yaşar taktı. İl Başkanı Yaşar, Başkan Topal ve Başkan Yardımcısı Yılmaz’a ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletti. 

TOPAL: İLÇEMİZE HİZMET EDECEĞİZ

Ladik Belediye Başkanı Adnan Topal, “Yeniden Refah Partisi çatısı altında ilçemize, şehrimize, ülkemize hizmet edeceğiz” dedi. Üyelik rozetinin takıldığı törende Yeniden Refah Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adem Güney de hazır bulundu. Güney, Topal ve Yılmaz’a, “Partimize hoş geldiniz” dedi. 

Önümüzdeki günlerde AK Parti Ladik ilçe yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları üyelerinin de Yeniden Refah Partisi’ne geçecekleri belirtildi. 

adminadmin