Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-02-2024 16:14

Birlikte Başaracağız

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, "Muhtarlarımız yerel yönetimlerin mihenk taşı, hemşerilerimizle aramızdaki ilk köprü. Onlarla birlikte Çarşamba'ya en iyisini yapmak için çalışacağız" dedi.

Birlikte Başaracağız

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, seçim çalışmalarını yüksek tempo ile sürdürüyor.

Esnaf ziyaretleri, halk buluşmaları, hasta ziyaretleri ve pazar gezileri gibi programların yanı sıra geniş katılımlı toplantılar düzenleyen Gür, bu toplantılarda talepleri dinleyip, yapılacak proje tanıtımı öncesi fikirleri hakkında bilgiler veriyor.

Başkan Adayı Ender Gür ve ekibi, dün de ilçedeki muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Soğuk, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Çarşamba Muhtarlar Dernek Başkanı Yusuf Özkan, AK Parti il ve ilçe teşkilatı üyeleri de katıldı.

MUHTARLAR GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ

Toplantıda muhtarların görevinin önemine değinen AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür "Sizler yerel yönetimlerimizin mihenk taşları, hemşerilerimizle aramızdaki ilk köprüsünüz. Bir mahallede ne yapılmalı, kime yardım edilmeli, bunu en iyi muhtarlar bilir. Kısacası sizler bizlerin gözü kulağısınız. Çarşamba'mıza hizmet yolunda, sizler ve hemşerilerimizler birlikte hareket ederek, hep en iyisi için çalışacağız" diye konuştu.

STK PROJELERİNİ ANLATTI

AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür, Göl Restoran'daki Muhtarlar Toplantısı sonrasında ise Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Başkan Ayhan Sonkaya ve yönetimi ile bir araya gelen Gür, ilçedeki STK'larla ilgili projeleri hakkında bilgiler verdi. Gür, günün sonunda ise geçmiş dönem AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Köse'yi ziyaret edip, seçim çalışmaları konusunda fikirlerini aldı.

 

 

adminadmin