Tanıtım
Giriş Tarihi : 21-05-2024 17:50   Güncelleme : 21-05-2024 17:55

Bursa İşe Giriş Sağlık Belgesi Nerden ve Nasıl Alınır?

Bursa İşe Giriş Sağlık Belgesi Nerden ve Nasıl Alınır?

 

İş sağlığı ve güvenliği konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından kurulan; sertifika uzmanları, iş sağlığı hakkında geniş bir bilgiye sahip olan danışmanlar ve deneyimli eğitmenlerin önderliğinde Bursa'da oluşturulan akademiler içerisinde kendisini ispatlayan Yönetim Akademisi birlikte daha iyiye ilerlemek için adımlar atmaya devam ediyor.

Yönetim Akademisi

Güvenli çalışma denildiğinde Bursa merkezli olarak bilinen Yönetim Akademisi, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına bir araya gelmiş tecrübeli bir ekipten oluşuyor.

Eğitim programları ve sertifika desteği sunan akademide; iş yerindeki çalışanların güvenliği için özel olarak tasarlanmış olan en güncel bilgi ve pratik detayların sunulduğu programlarda yer alıyor.

Bursa'da OSGB Firmaları

Bursa'da en çok tercih edilen OSGB firmalarından birisi olan Yönetim Akademisi akla gelen ilk işletmelerden birisidir. 12 yıllık tecrübeleri ile iş yeri hekimliği, iş güvenliği uzmanı, işe giriş sağlık tetkikleri, mobil sağlık aracı gibi pek çok alanda hizmet sunmaya devam ediyor. Bursa OSGB, Bursa işe giriş sağlık belgesi veya ISO Belgelendirme gibi birçok hizmeti Yönetim Akademisi tarafından alabilirsiniz.

İşe Giriş Sağlık Belgesi ve Tetkikleri

Günümüz dünyasında işe yeni başlayacak olan kimselerden istenen belgelerden birisi de sağlık belgesidir. İşe yeni başlayacak kişilerin sağlık durumları hakkında bilgi vermeye yardımcı olan bu tetkikler büyük bir önem taşır. Bu tetkikler işletmelerin çalışanlarının fiziksel sağlıklarının tespit edilmesi ve korunmasına destek olmakta işe yarar.

Bursa İşe Giriş Sağlık Belgesi

Yeni işe girecekler ihtiyaçları doğrultusunda Yönetim Akademisi danışanlarına başvurarak Bursa şubesine gidip, Bursa işe giriş sağlık belgesi almaya yalnızca bir gün içerisinde ulaşabilir. İşe giriş sağlık raporu bir dizi sağlık testini içerir.

Neden Yönetim Akademisi OSGB'den İşe Giriş Sağlık Belgesi Alınmalıdır?

Uzman ve deneyimli kadrosu ile iş sağlığı güvenliği konusunda en güncel bilgi ve uygulamaları sunan ekip tarafından değerlendirmeler yapılırken, her çalışan için özel bir sağlık değerlendirmesine yer verilir.

Modern ekipman ve teknolojiye yatırımlarını yapan Yönetim Akademisi, tetkiklerin en hızlı ve güvenilir şekilde sonuçlanmasına destek verir. İşe giriş sağlık tetkikleri sonuçları için yasal düzenlemelere tam uyum sağlayan Akademi danışanları, bu şekilde işe alım süreçlerini de hızlandırmış olur.

Detaylı bilgi ve başvuru için www.yonetimakademisi.com.tr

adminadmin