Samsun Haber
Giriş Tarihi : 18-03-2024 18:28

Canik hiç kimsenin rant aracı olmaz!

İYİ Parti Canik Belediye Başkan Adayı Turgay Ulusoy, Aziz Atik Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Aziz Aziz Atik’i ziyaret etti.

Canik hiç kimsenin rant aracı olmaz!

Ulusoy burada yaptığı konuşmasında Canik’i hep birlikte yöneteceklerini yerinde ve birlikte yönetim için sürekli istişare toplantıları gerçekleştirerek Canik’e ortak bit yönetim anlayışını hayata geçireceklerini söyledi.

HALK BUNU HESABINI SANDIKTA SORAR

 “Canik hiç kimsenin rant aracı değildir, olamaz da. Canik'i hep beraber yöneteceğiz..” diyen İYİ Parti Canik Belediye Başkan Turgay Ulusoy,” Canikli hemşerilerimizden rica ediyorum, lütfen geleceklerine sahip çıksınlar. Çok fazla reklamı var diye, çok fazla afiş asıyor diye, çok fazla gürültü kopartıyor diye kimseye oy vermesinler. Belediye imkânlarıyla reklam, propaganda ve tanıtım yapanlardan bunun hesabını sandıkta sorun. Muhalefetin afişlerine, bizim pankartlarımıza müsaade etmeyenlere hadlerini bildirin. Canik’te hiç kimse tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyemez. Bu işler bu kadar kolay değil. Bunun hesabını Canik’e ve Canikli’ye verecekler. Bunun hesabı sandıkta sorulur.

Şimdiki mevcut yönetim kendisine engel olacak, karşı çıkacak kimse olmadığı için istediği gibi davranıyor. Biz yetkiyi sandıktan aldıktan sonra Canik hiç kimsenin arka bahçesi, at koşturduğu rant için kullandığı yer olamayacak. Biz her şeyi kural ve kaidesine göre, kitabına uygun yapacak kimsenin hakkını kimseye yerdirmeyeceğiz..” diye konuştu.

adminadmin