Samsun Haber
Giriş Tarihi : 20-01-2024 11:12

Canik’te Ara Tatil Coşkusu

Canik Belediyesi, ara tatilde öğrenciler için özel programlar düzenliyor.

Canik’te Ara Tatil Coşkusu

Canik Belediyesi, ilçede geleneksel hale getirdiği ara tatil programlarıyla öğrencilerin ve velilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Canik Belediyesi’nin ara tatilde düzenleyeceği Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü Bilim Etkinliği, Canik Parkur Etkinliği, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü Proje Şenliği ve Karne Hediyesi Çekiliş programıyla ara tatil dönemi ilçede dolu dolu geçecek. Öğrenciler, Canik’te düzenlenecek olan programlarda bilim, teknoloji, sanat ve spor alanlarında eğitimlerle ve etkinliklerle bir araya gelecek.

Özel Olarak Hazırlandı

Öğrencilerin ara tatil dönemini verimli bir şekilde geçirmeleri için ilçede birçok etkinlik ve program düzenlediklerine işaret eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimizin her anlamda dolu dolu bir ara tatil dönemi geçirmeleri için ilçemizde programlar ve etkinler düzenlemeye devam ediyoruz. Bilim ve teknoloji etkinliklerimizle çocuklarımızın yeni nesil teknolojileri öğrenmelerini sağlayacağız. Önemli birer terapi aracı olan spor ve sanat etkinliklerimizle çocuklarımızın zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkılar sunacak, sosyal yönlerini kuvvetlendireceğiz. İlçemizde geleneksel hale getirdiğimiz ara tatil programlarımızla, çocuklarımızın tatil sevincine ortak olacağız” dedi.

Canik’te Tatil Etkinliklerle Dolu

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü Proje Şenliği 20-21 Ocak 2024 tarihlerinde Piazza AVM’de, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü Bilim Etkinliği 22-28 Ocak 2024 tarihlerinde Piazza AVM’de ve Canik Parkur Etkinliği 22 Ocak- 02 Şubat 2024 tarihlerinde Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Canik Belediyesi tarafından etkinliklerle ilgili detaylı bilgilere, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi sosyal medya hesaplarından ulaşılabileceği bildirildi. Yapılan açıklamada, Karne Hediyesi Çekiliş programına 28 Ocak 2024 tarihine kadar Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden başvuru yapılabileceği kaydedildi.

 

 

 

 

 

adminadmin