Samsun Haber
Giriş Tarihi : 26-04-2024 16:16

Canik’te Vergi Ödemeleri Başladı

Canik’te emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin birinci taksit ödemeleri, 31 Mayıs 2024 tarihine kadar devam edecek.

Canik’te Vergi Ödemeleri Başladı

Canik’te 2024 yılı emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin birinci taksit ödemeleri devam ediyor. Vatandaşlar 31 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek olan vergi ödemelerini Canik Belediyesi hizmet binası içerisinde bulunan tahsilat servisinden gerçekleştirebileceği gibi, Canik Belediyesi resmi internet sitesinde yer alan E-Belediye bölümünden veya iletişim bölümünde yer alan iban numarasına EFT-Havale yoluyla, E-Devlet üzerinden ve Canik Belediyesi Mobil Uygulama üzerinden 7/24 güvenli bir şekilde kolaylıkla yapabilecek. Canik Belediyesi, 2024 yılı emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin birinci taksit ödemeleri konusunda mükelleflere çağrıda bulundu.

 

Mükelleflere Çağrı

Canik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından ilçenin gelişim sürecine katkılarda bulunmak ve cezalı duruma düşmemek adına, vatandaşların belirtilen süre içerisinde vergi ödemelerini gerçekleştirmesi gerektiği hatırlatıldı.  Vatandaşlar vergi ödemelerine ilişkin sorularını [email protected] mail adresi üzerinden iletebilecek.

 

 

 

 

adminadmin