Samsun Haber
Giriş Tarihi : 23-01-2024 12:26

Çarşamba Hüseyin Dündar Diyor!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan ancak Aday olarak gösterilmeyen Çarşamba eski Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşambalılar tarafından yeniden Çarşamba Belediye Başkanı olarak görülmek isteniyor.

Çarşamba Hüseyin Dündar Diyor!

2004 – 2019 yılları arasında 3 dönem Çarşamba Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Hüseyin Dündar, Çarşamba’da gündem olmaya devam ediyor.

YENİDEN REFAH PARTİSİ YAKIN MARKAJDA

Ak Parti’den aday olamayacağı düşünülen Hüseyin Dündar’ı Yeniden Refah Partisi istiyor. Çarşamba halkının desteğini arkasına alan Dündar’ın nasıl bir karar vereceği merak ediliyor.

Gittiği her yerde hemşerilerinin yoğun ilgisi ile karşılaştığı görülen Dündar’ın Çarşamba’dan Belediye Başkanı adayı olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Yeniden Refah Partisi’nden Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Güney’in Dündar’a adaylık teklifinde bulunduğu haberleri gelirken Dündar’ın teklife cevap vermek için AK Parti’nin ilçe adaylarını açıklamasını beklediği konuşuluyor. Dündar’ın aday olması durumunda partili ya da bağımsız Çarşamba’yı kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

ANKETLER DÜNDAR DİYOR

Çarşamba Adaylığı için yakın çevresi ile sürekli istişareler yapan Dündar’ın internet haber sitelerinde ve sosyal mecralarda binlerce kişinin katılımıyla yapılan anketlerde açık ara birinci çıktığı görülüyor.

Kaynak: carsambaguncel.com

adminadmin