Samsun Haber
Giriş Tarihi : 18-01-2024 16:33

Halka Rağmen Siyaset Olmaz

Samsun’un İlkadım ilçesinde esnaf ziyareti yapan, vatandaşlarla bir araya gelen CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, “Sizlerin önünüze koyup, halka rağmen ‘biz bunu düşündük, proje budur’ demeyeceğiz. Hep iç içe olacağız. Halka rağmen dayatma siyaseti olmaz” dedi.

Halka Rağmen Siyaset Olmaz

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Cevat Öncü, Adalet Mahallesi'nde bulunan pazar yerini ziyaret ederek, bölge sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Adayı Öncü, ilçede faaliyet gösteren esnafı da gezdi. Öncü, mahalle sakinlerinin beklenti ve taleplerini dinledi.

 

CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, vatandaşlara yerel yönetim anlayışını ve projelerini aktardı. Vatandaşlarla doğrudan iletişim kurarak sorunları yerinde tespit etmeyi hedefleyen Öncü, seçim öncesinde kapsamlı bir saha çalışması yürütüyor.

 

Samsun'da yaşayanların günlük hayatını ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek, yerel yönetimdeki değişim vaatlerini vurgulayan Cevat Öncü, halkın desteğini kazanmak adına çalışmalarına ara vermeden devam etti. Seçim sürecinde daha birçok etkinlik ve ziyaretin planlandığını belirten Öncü, halka temas etmenin, vatandaşlarla bire bir iletişim kurmanın ve diyalogun önemine vurgu yaptı.

 

İletişim odaklı, ortak akıllı, hizmet odaklı çalışmalar yapacaklarına değinen CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, “Bizim söylemlerimizden biri de ‘birlikte yönetim.’ Bir işi hayata geçirmeden önce fikir aşamasında mutlaka halkın katılımını sağlayacağız. Bu noktada da halkın katılımının en önemli basamaklarından biri de sizlersiniz. Sizlerden fikir almadan Samsun’da önemli işlere imza atılmayacak. Önünüze koyup, halka rağmen ‘biz bunu düşündük, proje budur’ demeyeceğiz. Hep iç içe olacağız. Halka rağmen dayatma siyaseti olmaz. Büyükşehir Belediyesi halka rağmen projeleri hayata geçirmeye çalıştı. Vatandaşı dinlemek gerek. Muhtarı dinlemek gerek” ifadelerini kullandı.

adminadmin