Hep Birlikte Omuz Omuza Yürümeye Devam Edeceğiz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hep Birlikte Omuz Omuza Yürümeye Devam Edeceğiz
06.02.2023 13:48:09

 

Hep Birlikte Omuz Omuza Yürümeye Devam Edeceğiz

​Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası BEM-BİR-SEN 7. Olağan Genel Kurulu'nda BEM BİR SEN Genel Başkanı Levent Uslu yeniden Genel Başkanlığa seçildi.

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli; “Hep birlikte omuz omuza yürümeye devam edeceğiz.” Dedi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve BEM BİR SEN Genel Başkanı Levent Uslu da birer konuşma yaptığı Bem Bir Sen Genel Kurulunda gündme maddelerinin görüşülmesinin ardına seçimlere geçildi.

Yapılan oylama sonucunda genel kurul  BEM BİR SEN Genel Başkanı Levent Uslu ve yönetim kurulunun zaferi ile sonuçlandı.

Genel kurula Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Bem Bir Sen’in il başkanları genel kurul delegeleri ve davetliler katıldı.

Genel kurul sonrası bir açıklama yapan BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli; “ Bem Bir Sen 7. Olağan Genel Kurulumuzu birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde tamamladık. Genel Başkanımız Sayın Levent Uslu liderliğinde yeni hedeflere ve güçlü yarınlara ilk günkü heyecanla, hep birlikte omuz omuza yürümeye devam edeceğiz. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin inşallah. Dün olduğu gibi bugünde inandığımız doğrular ve güvendiğimiz insanlar ile yolumuza devam edeceğiz

Hep Birlikte Omuz Omuza Yürümeye Devam Edeceğiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri