Her zaman yerel basınımızın yanındayız!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Her zaman yerel basınımızın yanındayız!
07.12.2022 17:33:39

 

Her zaman yerel basınımızın yanındayız!

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Samsun yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

MEMUR SEN Samsun İl Temsilciliğinde gerçekleştirilen kahvaltılı basın toplantısında konuşan BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, yerel basının zor şartlar altında görev yaptığını kaydederek, sivil toplum kuruluşlarının, sendika temsilcilerinin yerel basına daha fazla önem vermesi gerektiğini belirtti.

Gayretli şöyle konuştu;

“Biz BEM BİR SEN olarak her zaman yerel basınımızın yanında olduk. Yerel basının ne kadar zor şartlar altında görev yaptıklarının farkındayız. Bu sebeple onların işlerini yaparken yaşadıkları zorlukları bir nebze olsun azaltabilmek için bütün sivil toplum kuruluşlarının, sendika temsilcilerinin yerel basın ile daha fazla ilgi göstermesi gerektiğini düşünüyoruz.

BEM BİR SEN’in kapıları her zaman gazeteci kardeşlerimize, arkadaşlarıma açıktır. Zaten buradaki arkadaşlarımın hemen hemen hepsini tanıyorum. Onlar da beni tanıyor. Bir sıkıntıları olduğu zaman, her zaman yedi yirmidört yanlarındayım. Bundan emin olabilirler.”

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli konuşmasının ardından yerel basın mensuplarına hediye takdiminde bulundu.

Toplandı sonrasında toplu olarak hatıra fotoğrafı çekinildi.

 

Her zaman yerel basınımızın yanındayız!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatansever Samsun lu Hasan     0000-00-00 6 yaşındaki kız çocuğunun evlendirilmesine tepki koyun, haber yapın da İslam a gerçek anlamda katkı verin ....Yoksa bu vebal altında hepimiz yok oluruz ... Hepimizin çocuğu var !!!
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri