Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-03-2024 18:36

İhsan Kurnaz’dan Necattin Demirtaş’a Gazi Park Tepkisi

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım Belediyesi Necattin Demirtaş’ın Samsun’un merkezinde yer alan en önemli aile çay bahçesi durumundaki Gazi Park’ı yönetemeyerek atıl vaziyette bıraktığını kaydetti.

İhsan Kurnaz’dan Necattin Demirtaş’a Gazi Park Tepkisi

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, Gazi Park'ın bakımını yapmayan, atıl vaziyette bırakan İlkadım Belediyesi'ne yüklendi. İhsan Kurnaz, “Herkes bilir bunu. Hem Samsun’un ve hem de İlkadım ilçemizin en önemli parklarından bir tanesi idi Gazi Park. Maalesef şu anda işlevini yitirmiş, atıl bir hale gelmiş durumda. İnşallah bizim dönemimizde Gazi parkımızı yeniden canlandırarak, İlkadımlı hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.

 

Tabii bizim projelerimiz arasında yer alan Güvenli Parklar projesinin kapsamına alacağız Gazi Park’ı. Güvenlik kameralarıyla vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlayacağız” dedi. İhsan Kurnaz konuyla ilgili sosyal medyada bir de görüntülü paylaşım yaptı.

İhsan Kurnaz, "90 gündür İlkadım Belediyesi yönetilemiyor hale geldi derken tam olarak bunları kast ediyorduk. İşte parkın durumu ortada" diye konuştu.

 

İŞTE GAZİ PARKIN DURUMU

 

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz şöyle devam etti:

 

adminadmin