Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-03-2024 18:51

İmanla Yapılan İhanetle Yıkılmaz

Büyük Salıpazarı Mitingi'nde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, önemli açıklamalarda bulundu.

İmanla Yapılan İhanetle Yıkılmaz

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, 'Büyük Salıpazarı Mitingi'nde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Sözlerime her zaman olduğu gibi, liderimizin selamını ve kucak dolusu muhabbetlerini ileterek başlamak istiyorum.Evet, beklenen gün geldi sevgili dostlar, sevgili büyüklerim, annelerim, ablalarım, bacılarım, abilerim, dayılarım. Allah nasip ederse, 31 Mart akşamında inşallah hep beraber burada Salıpazarı'nda Cumhur İttifakı'nın bayrağını dalgalandıracağız.

"KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ"

Yaklaşık iki aydır teşkilatlarımızla birlikte Cumhur İttifakı olarak köy köy, hane hane geziyoruz ve gezmeye devam ediyoruz. Dört gün kaldı, dört günümüzü çok daha iyi değerlendireceğiz, uyumayacağız, yemeyeceğiz, içmeyeceğiz, ev ev kapı kapı dolaşa dolaşa inşallah zafer inananlarındır diyeceğiz.

"SANDIKTAN BAŞARIYLA ÇIKACAĞIZ"

Allah nasip ederse, Salıpazarı'nda Osman Kardeşimi, Büyükşehir'de Halit Doğan başkanımızı büyük bir oy farkıyla sandıktan başarı ile çıkartacağız.

Biz ne dedik, sağlam aday, sağlam adamla Salıpazarı'nda yeni bir dönem başlatacağız. Tabii ki, bunun için önümüzde beş gün süre kaldı. O yüzden çok daha sıkı çalışacağız.

"İŞTE SALIPAZARI, İŞTE MEYDAN"

Biz, Cumhur İttifakı olarak Salıpazarı'na hizmet için geliyoruz. Biz dedik mi yaparız, yaptıklarımızın arkasında dururuz. Bundan yaklaşık bir ay önce veya daha kısa süre önce bu meydanda bir miting oldu. Hepiniz biliyorsunuz, değinmeden geçemeyeceğim. Cumhur İttifakı'nın iki partisi var: birisi Milliyetçi Hareket Partisi, diğeri AK Parti, başka yok. Genel seçimleri yerel seçimlerle karıştırmıyoruz. İşte Cumhur İttifakı burada, Devlet burada, vekiller burada, büyükşehir belediye başkan adayı burada. İşte Salıpazarı burada, işte meydan burada.

"SİZLERİN AYAĞINA GELMEK BİZLERİN BORCUDUR"

Birisi de çıkmış diyorki, 'bunu samimiyetimle söylüyorum, kayıtlarda var'. Bu arada, 'Ankara'dan gelenlerle Salıpazarı yönetilmeyecek' çok değerli hemşehrilerim, emin olun Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi, 'köylü bu milletin efendisidir'. Sizlerin ayağına gelmek bizlerin boynumuzun borcu. Dedi kodu çıkartıyorlar, diyorlar ki, 'bize oy vermezseniz, sosyal yardımlar, dul ve yetim maaşları kesilir'. Ben de diyorum ki, devlet verdiği hakkı geri almaz. Sen kimsin, siz kimsiniz de devletin verdiği hakkı geri almaya kalkıyorsunuz.

Bu dedikoduyu çıkaranlara, gündeme getirenlere, karalama kampanyası yapanlara yazıklar olsun! 1 Nisandan itibaren bize oy veren, vermeyen Salıpazarlı hemşehrilerimiz bizim kardeşimizdir. Adaylar da dahil buna, adaylar da kardeşimizdir.

18'DE 18 YAPACAĞIZ"

Allah nasip ederse, sizlerin desteği ile dünyanın umudu, mazlumların umudu iki liderimiz var. Çok kıymetli büyüğümüz Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi ve Türkmen beyi, bilge liderimiz, genel başkanımız Devlet Bahçeli'dir. Onlara verdiğimiz sözü, 31 Mart akşamında inşallah 18'de 18 yaparak tutacağız.

"İMANLA YAPILAN İHANETLE YIKILMAZ"

Sözlerime bilge liderimizin sözleri ile tamamlamak istiyorum: 'Haksızlıklarla boğuştuk, hiç yılmadık. İftiralarla boğuşa boğuşa geldik, hiç yıkılmadık. Kara kampanyalarla kıran kırana çatıştık, yorulmadık. İhanete uğradık, eğilmedik. Hançer yedik, düşmedik. Şehit olduk, ölmedik. Şahit olduk, ah etmedik. İmanla yapılan ihanetle yıkılmaz diyor, sizleri Allaha emanet ediyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene!'dedi"

'Büyük Salıpazarı Mitingi' MHP Samsun Milletvekili Prof. Dr. İlyas Topsakal, MHP MYK Üyemiz Mustafa Çavuş, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Önceki Dönem Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Halit Doğan, Cumhur İttifakı Salıpazarı Belediye Başkan adayı Osman Yüksel, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, MHP ve AK Parti İlçe Başkanları ve coşkulu kalabalık ile gerçekleşti.

adminadmin