Samsun Haber
Giriş Tarihi : 20-03-2024 16:44

Kredi Limitlerinin Artmasıyla, Eksilmesiyle Bizim Ne Alakamız Olabilir!

Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Bu millet, iftirayı siyaset bilenlere 31 Mart’ta gereken cevabı verecektir” dedi.

Kredi Limitlerinin Artmasıyla, Eksilmesiyle Bizim Ne Alakamız Olabilir!

Seçime sayılı günler kala bazı kesimlerin iftira ve çamur atma politikası içine girdiğini belirten Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, “İlkeli ve seviyeli siyaseti bilmeyenler çamur at izi kalsın mantığı ile ancak kendilerine zarar verirler” dedi.

Yeniden Refah Partisi Belediye Meclis Adayı Kavak Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Osman Atlı’nın kooperatifin kullandırdığı kredi limitlerinin düşmesinden kendisini suçlamasını eleştiren İbrahim Sarıcaoğlu, “İftira İş bilmeyenlerin başarısızlıklarını gizlemek için seçtikleri en kolay yoldur” dedi.

Bir esnaf çocuğu olarak her zaman ilçe esnafının gelişmesi ve kalkınması için yanlarında olduğunu ifade Sarıcaoğlu şunları söyledi:

“Bize bu iftirayı atanlara halkımız gereken cevabı 10 gün sonra sandıkta vuracağı tokat ile gösterecektir. Esnafın kredi limitlerinin artması veya düşmesi ile bizim ne ilgimiz olabilir? Böyle bir iddia saçmalıktan öte bir şey değil. Ama ne yazık ki iftira kendi becerisizliklerini örtmek isteyenler için her zaman en kolay yol olmuştur. Bir esnaf çocuğu olarak biz her zaman esnaflarımızın yanında olduk. Hatta Kooperatifimiz daha rahat çalışsın, esnafımıza güzel hizmet etsin diye belediyemize ait binamızı verdik. Kavaklı hemşerilerimiz iftirayı siyaset sananlara gereken cevabı 10 gün sonra sandıkta verecektir.”

adminadmin