Advert
SAMSUN ASKON’DA GÖREV DEĞİŞİMİ
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SAMSUN ASKON’DA GÖREV DEĞİŞİMİ
09.02.2014 17:16:20

 

SAMSUN ASKON’DA GÖREV DEĞİŞİMİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği – ASKON Samsun Şubesi’nde başkanlık koltuğuna Furkan Okudan oturdu..

ASKON Samsun Şube Başkanı İrfan Şenocak’tan görevi devralan Furkan Okudan, başkanlığı döneminde ASKON’un Samsun için dinamizm, esneklik ve istikrar ile birlikte farklı görüş ve aykırı fikirlerin birlikteliğini sağlayacak, üretim, istihdam ve ihracatı arttırıcı politikalar üretecek, yatırım ve işbirliği arayışlarına öncülük edecek, Üretkenliği, verimliliği ve Ar-Ge’yi teşvik edecek, küçük ve orta işletmelerin sorunlarına kesin ve kalıcı çözümler üretilmesi için mücadele edecek bir ASKOn için çaba sarf edeceğini kaydetti.

ÖNCEKİ ADAYLARA TEŞEKKÜR

Okudan, “Samsun’un yaşam standartlarını yükseltmek,gelecek nesillerimize daha iyi ve iş imkanının yoğun olduğu,zengin aynı zamanda sosyal bir kent bırakabilmek adına hizmet edeceğiz” diyerek önceki dönem ASKON Samsun Şube Başkanlarına bugüne kadar yaptığı hizmetler için teşekkür ederek kendisine teslim edilen bayrağı daha ileriye taşımak için elinden geleni yapacağını ifade etti.

FURKAN OKUDAN KİMDİR?

1982 Samsun doğumlu. İlk orta yüksek tahsilini Samsun da yaptı. Askerlik görevini Tekirdağ'da yaptı. 1996 yılından bu güne isitma,soğutma ve hava temizleme sistemleri üzerine mekanik ve taahhüt işleri yapan MERSAM Ltd. Şti.’nin sahibi.. Okudan evli 1 çocuk babası.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER