Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit: Ülkesine Sahip Çıkan, Geleceği İnşa Eden Nesillerin Yetişeceğine İnanıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit: Ülkesine Sahip Çıkan, Geleceği İnşa Eden Nesillerin Yetişeceğine İnanıyor!
20.01.2022 18:07:09

 

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit: Ülkesine Sahip Çıkan, Geleceği İnşa Eden Nesillerin Yetişeceğine İnanıyor!

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Yiğit mesajında, “Ülkesine sahip çıkan, geleceği inşa eden nesillerin yetişeceğine inanıyoruz” dedi.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in mesajı şöyle;

Sevgili Öğrenciler, Değerli Meslektaşlarım ve Kıymetli Veliler,

Eğitimin temel merkezi okuldur, sağlık açısından tüm önlemlerimizi alarak başladığımız    2021 - 2022 eğitim öğretim yılımızın birinci dönemini tamamlıyoruz. Öğrencilerimizi çağın yeterliliklerine göre yetiştirmeye gayret gösterirken çeşitli projeler, materyaller ve etkinliklerle öğretmenlerimize ve öğrencilerimize destek olmaya çalışıp; sorgulayan, araştıran, bireysel farklılıklarının bilincinde ve özgüveni yüksek bireyler olması konusunda öğrencilerimize yol göstermeyi amaçlıyoruz.

Sevgili Öğrenciler,

Sizler bizim güçlü yarınlarımızsınız. Karne heyecanınızı tüm kalbimle paylaşıyor, hepinizi yürekten tebrik ediyorum. Dönem boyunca gösterdiğiniz çabanın bir belgesi olan karnelerinizden hareketle eksiklerinizi belirleyip kendinizi yenileyeceğiniz kısa bir mola zamanı. Her kitap yeni bir dünyadır; hepinize farklı dünyaların kapılarını kitaplar ışığında araladığınız, huzurla geçireceğiniz bir tatil diliyorum. Varlığınızla renklenen okullarımızda heyecanla sizleri bekliyor olacağız.

Değerli Meslektaşlarım,

Tüm dünyayı etkileyen Pandemi koşullarında çocuklarımız için gösterdiğiniz çaba, verdiğiniz emek yadsınamaz. Öğrencilerimizin içindeki yetenekleri, güzellikleri ortaya çıkararak yeni değerler kazandırdınız. Sizler eğitim sistemimizin mihenk taşısınız. Bu dönemi başarıyla geçirmemizde katkı sağlayan tüm öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize ve personelimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, sağlık dolu bir ara tatil geçirmenizi diliyorum.

Kıymetli Veliler,

Amacımız çocuklarımızın iyi bir evlat, iyi bir vatandaş ve en nihayetinde iyi bir insan olmaları yolunda onlara rehberlik etmektir. Emekleriniz ve işbirliğiniz için teşekkür ederim. Çocuklarımızın ihtiyaç duydukları nitelikli bir tatili en iyi şekilde planlayacağınıza eminim. Sağlıkla ve huzurla geçecek yeni dönem için iyi bir ara tatil olmasını temenni ediyorum.

Eğitim öğretim hedeflerimize ilerlerken, öğretmenlerimizin gayreti ile kendini tanıyan, bilimin aydınlık yolunda yürüyen, ülkesine sahip çıkan, geleceği inşa eden nesillerin yetişeceğine inanıyor, hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit: Ülkesine Sahip Çıkan Geleceği İnşa Eden Nesillerin Yetişeceğine İnanıyor!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert