Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-05-2024 13:49

Sorunları Çözüme Kavuşturuyoruz

Derebahçe Mahallesi’nde yürütülen üst yapı ve temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Yer ve bölge ayrımı yapmaksızın ilçemizde başlatılan ve en büyük hedefimiz olan yenileme ve temizlik çalışmalarını adım adım yerinde inceleyerek İlkadımlı hemşerilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz” dedi.

Sorunları Çözüme Kavuşturuyoruz

İlkadım’da dur durak bilmeden devam eden çalışmaları yerinde inceleyip, vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlemeye devam eden İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Derebahçe Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları mahalle muhtarı Kazım Öksüzoğlu birlikte yerinde inceledi.

Mahallelere hizmetleri en hızlı şekilde ulaştırmak için yoğun bir gayret içinde olduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “İlçemizin hemen her noktasında bir çalışmamız var. Cadde, sokak düzenlemelerine de ayrıca önem veriyoruz. Bu çalışmalar esnasında gerek esnafımızın gerekse mahalle sakinlerimizin taleplerini dinliyoruz ve bu taleplerin çözümü için de talimatlarımızı veriyoruz.

 

Belediyemizle ilgili olmayan konularda da ilgili birimleri bilgilendirip vatandaşlarımızın taleplerinin yerine getirilmesini sağlıyoruz. Hedefimiz İlkadım’ı daha modern ve yaşanabilir bir kent haline getirmek ve gelecek nesillere emanet etmektir” şeklinde konuştu.

 

Mahalle sakinleri de yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini ifade ettiler.

adminadmin