Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-02-2024 17:42

Suat Kılıç’a Asist Yapan Yusuf Ziya Yılmaz’mı?

İnternethaber.com’dan Osman Diyadin, Samsun’da AK Parti’yi karıştıran Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç’a asist yapanın Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın olduğunu ileri sürdü.

Suat Kılıç’a Asist Yapan Yusuf Ziya Yılmaz’mı?

Diyadin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, AK Partide Samsun dosyası görülüyor ki çok su kaldıracak. Ve görülüyor ki AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı hemşerisi Suat Kılıç’ı Samsunda kahraman yapacağını yazdı.

SEN PAS ATARSAN ADAM GOLÜ ATAR

Diyadin paylaşımının devamında, “Sen doğru tercih yapmaz isen olacağı bu olur!.. Sen pas atarsan adam golü atar. Suat Kılıç’a asist yapan kim? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a her kim kişisel hesabı ile zarar veriyorsa karşısında olacağımı bunu kimsenin engelleyemeyeceğini bilsinler!.. Yeter artık.. 2019 seçimleri öncesi yaşananlar hala ders olmadı mı?

Erdoğan’ın güvenip ilçe tercihlerini bıraktığı dava arkadaşları o güvene hakkaniyetle karşılıklı vermeli… Her defasında “İtimat kontrole mani değil” diyoruz da boşuna demiyoruz.

Ama dünya ile mücadele eden Başkan Erdoğan bir de ilçe adaylarınızı denetlesin Allah aşkına. Bazıları “sorun yok” diyebilir.. Ama bilsinler ki; Ateş olmayan yerden duman çıkmaz!” dedi.

HABER SONKAN KAYA

adminadmin