Samsun Haber
Giriş Tarihi : 20-03-2024 12:38

Tamir Kafe Kuracağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, halk buluşmalarına devam ediyor.

 Tamir Kafe Kuracağız

Türkel, göreve geldikten sonra Atakum Belediyesinin bütçesini Atakumlular için kullanacağını, çalmayacağını ve kimseye de çaldırtmayacağını söyledi.

HER ZAMAN HALKIMIN YANINDA OLACAĞIM

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Atakent Evleri Sitesi sakinleri ile Toplantı Salonunda bir araya geldi. Serhat Türkel, “Kendimi ve karakterimi koruyacağım. 5 yıllık dönemde Serhat çaldı veya çaldırdı asla olmayacak. Yetim hakkını, milletimizin vergisini çaldırtmayacağım. Atakum Belediyesi Atakumlulara hizmet edecek. Serhat Türkel arkadaşınız, kardeşiniz olacak. Asla kapılarım kapalı olmayacak. Her zaman sizlerin içinde, halkımın yanında olacağım. Bunu Atakum’da bir kültür haline getireceğiz” dedi.

EMEKLİ VATANDAŞLARIMIZIN NEFES ALACAĞI İLÇE OLACAĞIZ

Atakum’u yaşlı ve emekli vatandaşlar için nefes alabilecekleri bir ilçe yapmayı hedeflediklerini söyleyen Serhat Türkel, “65 yaş üstü yaşlı kişileri huzurlu bir ortamda korumak, bakmak, onların sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ihtiyacı olan yaşlı vatandaşlarımıza günlük hizmet sunmak üzere bir gündüz bakımevi yapacağız. Atakum’un merkezi bir parkında emekli ve yaşlı vatandaşlarımızın gün içerisinde buluşup sohbet edebilecekleri, uygun fiyata kafe hizmetlerinden yararlanabilecekleri, içinde kütüphane, gazete ve berber gibi hizmetlerin olacağı bir tesis yapacağız. Bu kafede ATAKART desteği ile uygun fiyata hizmet sunulacaktır” diye konuştu

TAMİR KAFE KURACAĞIZ

Emekliler Evi’nde kurulacak Tamir Kafe’de uygun fiyatlarla ayakkabı tamiri, basit elektronik alet tamiri ve terzilik gibi hizmetlerin verileceğini ifade eden Türkel, “Böylece hem dar gelirli, emekli ve yaşlı vatandaşlarımızın bütçesine katkı sağlanacak, hem de şehrimizde yeniden kullanım kültürünü teşvik edeceğiz” şeklinde konuştu.

adminadmin