Tanıtım
Giriş Tarihi : 16-05-2024 17:55

Ticaret Arenasında Yatırımınızı Ticarethaneyle Güçlendirin

Ticaret Arenasında Yatırımınızı Ticarethaneyle Güçlendirin

 

Ticarethane Akyapı’nın müşterilerine güven veren projeleridir. Bu projeler içerisinde imalathane, ofis, depo ve dükkanlar bulunuyor. Ticaretin merkezinde yatırım yapmak isteyenlerin tercihi olmayı başaran Ticarethane projeleri, sektörünüze bağlı olarak en doğru kararı verebilmenizi sağlar.

%50 peşinat, 20 ay vade ya da %30 peşinat ve 16 ay vade gibi ödeme konusunda rahat hissetmenizi sağlayan farklı seçeneklere sahip olan Ticarethane projeleri, Akyapı’nın müşterilerine güven veren projeleri arasındadır.

Ticarethane projeleri arasından seçim yapmaya çalışırken öncelikle hangi alanda hizmet vereceğinizi belirlemelisiniz. Sektörün ve iş yerinizin ihtiyaçlarını belirlemek, yatırımınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirmek anlamına gelir. Sektörün önde gelen isimlerinden biri haline gelmek ve rekabette rakiplerinizi geride bırakmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz Ticarethane İstanbul projeleri ayrıcalıklı bir deneyimi beraberinde getirir.

Ticarethane Hadımköy ile Yatırımlarınız Daha Değerli

Hadımköy Sanayi bölgesinde ve Hadımköy yolu ana caddesi üzerinde yer alan Ticarethane Hadımköy sanayi ve ticaretin tam kalbinde yer alması sebebiyle dikkat çekiyor. Birbirlerine sirkülasyon ile bağlı iki bloktan oluşan Ticarethane Hadımköy toplam 208.816 metre² inşaat alanında hayata geçiriliyor. 115 metre² den başlayarak talebinize bağlı olarak 34.500 metre²’ye kadar birleştirilebilen Ticarethane Hadımköy her ihtiyaca uygun özellikler sunması sebebiyle tercih ediliyor.

7 metre tavan yükseklikleri ile değişen ihtiyaçları başarıyla karşılanmasını sağlayan Ticarethane Hadımköy proje detaylarında da önemli ayrıcalıklar sunuyor. Projenin detayları incelendiğinde imalathane, teknik alan, sığınak, otopark, depo, gri su sarnıcı, yağmur suyu sarnıcı, jeneratör, mescid, elektrikli araç ve scooter üniteleri gibi ayrıcalıklı özellikler ile karşılaşılıyor. Bu durum Ticarethane İstanbul projeleri arasında yer alan Ticarethane Hadımköy’ün gördüğü yoğun ilginin en önemli sebepleri arasında geliyor.

Ticarethane Başakşehir ile Sanayinin Kalbinde, Hayal Ettiğiniz İş Yerine Sahip Olun

Akyapı projelerinden bir diğeri olan Ticarethane Başakşehir 250.000 kişi istihdam sağlayan İkitelli OSB’nin yanında yer alıyor. 135 adet bağımsız bölüm ile geliştirilen ve toplamda 54.231 metre² inşaat alanına sahip olan Ticarethane Başakşehir bağımsız bölüm büyüklükleri ve birleştirilebilme özelliği sebebiyle değişen ihtiyaçların başarılı bir şekilde karşılanmasını sağlıyor.

Projenin detayları da oldukça ilgi çekicidir. Bu durum tercih edilmesini sağlayan etkenler arasında geliyor. Farklı ihtiyaçların karşılanmasını sağladığı için pek çok sektör adına tercih edilebilecek bir proje olarak değerlendirilen Ticarethane Başakşehir kendinizi ayrıcalıklı hissetmenize yardımcıdır.

Ticarethane Dudullu Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?

Akyapı projeleri arasında gelen Ticarethane Dudullu Türkiye’nin en önemli üretim üslerinden biri olan Dudullu OSB’nin merkezinde konumlanıyor. Dudullu OSB içerisinde bulunan tek parsel olduğu için de dikkat çeken de bununla birlikte proje arazisi içerisinde metro istasyonuna yer veren Ticarethane Dudullu sirkülasyon sistemi ve köprüler ile birbirine bağlı üç bloktan oluşuyor. 636 adet bağımsız bölüme ev sahipliği yapan Ticarethane Dudullu 80 metre² den başlayarak 47.985 metre²’ye kadar birleştirme özelliği sunuyor.

adminadmin