Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-06-2024 17:11

Yeniden Refah Partisi, Ak Parti’yi Savunuyor

Tekkeköy Belediyesi Yeniden Refah Partisi Grup Başkanvekili Özkan Karakaya, AK Partili Tekkeköy Belediyesinin yerel seçim sonrası sürekli borç edebiyatı yapmasını eleştirdi.

Yeniden Refah Partisi, Ak Parti’yi Savunuyor

Özkan Karakaya, önceki Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın YRP’den belediye başkan adayı olup seçimleri kazanamamasına rağmen meclis üyesi seçilmişti.

Tekkeköy Belediyesi Yeniden Refah Partisi Grup Başkanvekili Özkan Karakaya YRP’den başkan adayı olduğu için önceki başkanı savunurken, Tekkeköy Beleidyesi’nin mevcut AK Partili belediye başkanı ve AK Partili belediye meclis üyeleri ise önceki AK Partili başkan Togar’ın YRP’den başkan adayı olmasını kabul hazmedemeyerek belediyenin önceki dönem borçlarını vatandaşa göstermek için billboardlara asacaklarını söylüyorlar.

Tekkeköy Belediyesi Yeniden Refah Partisi Grup Başkanvekili Özkan Karakaya ise,

"Seçimden sonra sürekli borç deniliyor. Bizim dönemimizde yapılan borçtan fazla Tekkeköy ilçesine de yatırım yapıldı. 500 milyon borç varsa 10 milyonun üzerinde yatırım var. Siz borcu söylüyor ama yatırımları görmüyorsunuz. Şimdi de belediyenin borcunu billboardlara asacakmışsınız. Bunu yaparken yapılan yatırımları da o borçların yanına asın” diyor…

adminadmin