Köşe Yazıları
Giriş Tarihi : 11-03-2024 11:58

Ak Partiye Navtex İlan Etmek

İnanan herkes anlayışının karşılığı ile mahşerde mutlaka yüzleşir.. İçimizdeki bir kısım kızgın muhalif bağımsız vb çatı altında toplanan Ak partili arkadaşlar sanki bu devletin ve milletin başında bir firavun varmış gibi baş kaldırmak suretiyle reise karşı duruş sergiliyor..

Ak Partiye Navtex İlan Etmek

Diğer yandan Ak partiye gönül vermiş taban bu hezeyanı şaşkın şaşkın izliyor. Bizim başımızda bir firavun mu var ki böyle bir mesaj vermeye çalışıyor bunlar diye düşünüyor.. Buna ne gerek var...Birde bu harekete bir isim bulmuş adına halk hareketi demişler beyanları böyle..

Basına yapılan açıklamalarına göre güya Halk hareketi adı altında reise ve partisine ders verme peşindeler.. Söylemleri bu.. Yahu kimin ekmeğine yağ sürüyoruz anlamıyorum.. Dinime söven müslüman olsa bari cinsinden açıklamalar bu söylemler.. Kol kırılır ama yen içinde kalır.. Bir dağı aşmışsın küsmüşsün.. orada bi dur, halbuki aşılacak daha çok dağ var.. Dağ dağa küsmüş hani dağın haberi olmamış.. Onun gibi.. Hani oyuncağı elinden alınan çocuk durumuna düşmenin kime ne faydası var..

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

adminadmin