Samsun Haber
Giriş Tarihi : 16-03-2024 18:00

Belediye İmkânları İsraf Ediliyor!

İYİ Parti Canim Belediye Başkan Adayı Turgay Ulusoy seçim çalışmaları kapsamında Canik Elit sitesi sakinleri ile bir araya geldi.

Belediye İmkânları İsraf Ediliyor!

Ulusoy burada, “Belediyenin imkânlarının israf edildiği yönünde vatandaşlarımızın tepkileri var” diyerek Belediye hiç kimsenin şahsi malı olmadığını ve bu yüzden belediye malını israf etmenin devletin ve tüyü bitmemiş yetimin malını israf etmek olduğunu vurguladı.

HERKESİN VE HERKESİMİN ADAYI OLACAĞIM

Ulusoy şöyle devam etti;

“Belediyeden isafı önleyecek, kamu malının heba olmasının önüne geçeceğiz. Şeffaf ve açık belediyecilik anlayışımız ile belediyemizi tüm halkımız ile birlikte yöneteceğiz.

Belediye malını israf edenler aynı zamanda vatandaşa da gerekli nezaketi göstermemektedirler.

Esnafımızın yüreğine dokunulmamış, dertleri, sıkıntıları dinlenmemiş. Biz göreve geldiğimizde bir gün değil her zaman esnafımızın yanında olacağız.

65 yaş üstü Canik’te ikamet eden maddi durumu uygun olmayan tüm amcalarımızı, teyzelerimizi Türkiye’nin çeşitli beldelerine gezi düzenleyerek, onların da hayatlarına dokunacağız. Herkesin ve her kesimin Kadın, çoluk, çocuk, genlik, yaşlılarımız, engellilerimiz herkesin hayatlarına dokunacağız.”

adminadmin