Samsun Haber
Giriş Tarihi : 13-03-2024 14:54

Canik’e Dev Bir Spor Salonu Yapacağız

Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, ilçe halkının sosyal yaşam için Atakum ve diğer ilçelere gitmemesi için yatırım yapacaklarını belirterek, “Canikli, sosyal hayatını Canik’te yaşayacak. Meşe Tesislerini yeniden canlandıracağız. Yarım bırakılan Toptepe Seyir Terası projesini tamamlayacağız” dedi.

Canik’e Dev Bir Spor Salonu Yapacağız

Yeniden Refah Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Vatandaşlarla bir araya gelen, ev ziyaretleri yapan ve esnafın sorunlarını dinleyen Yılmaz Hocaoğlu, ilçenin sorunlarının çözümü noktasında ellerini taşın altına koyacaklarını dile getirdi.

 

‘CANİK’E DEV BİR SPOR SALONU YAPMAK İSTİYORUZ’

 

Canik’te özellikle gençlerin sosyalleşmesine katkı sağlayacak spor yatırımlarının azlığına dikkat çeken Hocaoğlu, “İlçemiz ne yazık ki spor yatırımları açısından da fakir bırakılmış bir ilçemiz. Göreve başlar başlamaz ilk yapacağımız iş, gençlerimizi spor salonlarına, spor yapabilecekleri, etkinlik yapabilecekleri alanlara kavuşturmak olacak. Bunun için özellikle Hasköy, Toptepe, Karşıyaka, Belediye Evleri mahallelerine hitap eden dev bir spor salonu yapmak istiyoruz. Onun yanında halı sahalarımızı, o bölgelerde de yaygınlaştırarak gençlerimizi sokaklardan, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak istiyoruz” diye konuştu.

 

Canik halkının sosyal hayatını ilçede yaşamasını istediklerini vurgulayan Hocaoğlu, “Canikli, Canik'te sosyal hayatını yaşasın. Samsunumuzun en güzel izlenebileceği mekanlardan biri Toptepe Mahallemizdeki Meşe Tesisleri. Yanında başlatılan ancak yarım bırakılan Toptepe Seyir Terası Projesi var. Göreve gelir gelmez özellikle Meşe Tesislerimizi tekrar canlı hale getirip Canik halkının Atakum ve diğer ilçelerde sosyal etkinliklere gitme ihtiyacını sonlandıracağız. Toptepe projesini hızla tamamlayarak Canik ilçesinin üzerinden şehrin seyrini temin edeceğiz ve bu şekilde de yatırımcının da bölgemize gelmesine katkı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

adminadmin