Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-06-2024 11:45

Çarşamba Belediyesinde SDS yenilendi

Çarşamba Belediyesi ve Bem Bir Sen arasında Sosyal Denge Sözleşmesi yenilendi. Başkan Savaş Gayretli, " Masada değil saha olma anlayışımız ile üyelerimiz için yılmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz." " dedi.

Çarşamba Belediyesinde SDS yenilendi

Belediyeler ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem Bir Sen) Samsun Şube Başkanlığı ve Çarşamba Belediyesi arasında bir süredir devam eden Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) karşılıklı atılan imzalar ile yenilendi.

 

Çarşamba Belediye Başkanı Dündar’ın makamında gerçekleşen imza töreninde  sözleşme Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ve Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli tarafından imzaladı.

 

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli; "Memurlarımız ve sendikamız adına imkanlar dahilinde en iyi şartlar ile her zaman çalışanının yanında olduğunu gösteren Başkanımız Hüseyin Dündar’a teşekkür ediyorum. Yenilenen SDS'nin memurlarımıza ve ailelerine hayırlı ve bereketli olmasını temenni ediyorum. Sendika olarak memurlarımızın her zaman yanındayız. Masada değil saha olma anlayışımız ile üyelerimiz için yılmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile üyelerimizin ve halkımızın mübarek Kurban Bayramlarını kutluyorum. Rabbimden dileğim başta mazlum ve mağdur Filistin halkı olmak üzere, tüm İslam topraklarına barış ve huzur gelmesi tek duamız." dedi.

 

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ise, "Çarşamba'mıza hizmet için hizmet eden kardeşlerimizin yanındayız ve her zaman olduğu gibi omuz omuza çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışanların hakları konusunda hassasiyet ile çalışan ve bizlere de önemli destekler veren sendikamıza teşekkür ediyorum. Sözleşmenin çalışanlarımıza ve belediyemize hayırlı olsun.  Tüm çalışanlarımız, Çarşambalı hemşerilerimiz ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramlarını tebrik eder, bayramın mazlum İslam beldelerine barış ve huzur getirmesini niyaz ederim." sözlerini kaydetti.

 

İmza törenine,  Bem Bir Sen Samsun Şube Başkan Yardımcısı Sabri Keskinoglu, Çarşamba Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü İsa Kök, Zabıta Müdürü Murat Menteşoğlu, Çarşamba Belediyesi İşyeri Temsilcisi  Alican Semiz  katıldılar.

 

Törenin sonunda Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli yenilenen sözleşmenin anısına Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’a hediye takdim etti.

adminadmin