Çarşamba’da İyi’ler Kazansın
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çarşamba’da İyi’ler Kazansın
27.04.2023 11:59:23

 

Çarşamba’da İyi’ler Kazansın

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci bugün gerçekleştirilen Çarşamba ilçesi ziyaretinde sahadaki samimi tavırlarıyla vatandaşın ilgisi çeken Tüfekci, Çarşambalılar tarafından da büyük ilgiyle karşılandı.

VATANDAŞIMIZ KURTULUŞ İSTİYOR

 

Çarşamba ilçesi ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Tüfekci “Girdiğim her dükkân, dokunduğumuz her vatandaşımız dert yanıyor. Kuruluşun ve kurtuluşun şehri olan Samsun halkı artık bu iktidardan kurtuluş istiyor. Vatandaş alamıyor esnaf satamıyor. Tarımıyla, verimli topraklarıyla ünlü güzide ilçemiz Çarşamba’da üreticiler köşeye sıkışmış durumda.”

ÇARŞAMBA’DAN KAÇAN İŞ GÜCÜNÜ GERİ GETİRECEĞİZ

Samsun genelinde ve Çarşamba özelinde istihdam ve iş gücü konusunda açıklamalarda bulunan Tüfekci konuyla ilgili şunları söyledi. “Samsunumuzun çoğu ilçesi dışarıya göç vermeye başlamış durumda. Bunun en büyük sebebi ilçelerimizdeki istihdam alanlarının azalması. Bakın olmaması demiyorum azalması. Bugün ziyaretler gerçekleştirdiğimiz Çarşamba ilçemizin en büyük problemi kapatılan Şeker Fabrikası. Hem şehrimiz hem de ilçemiz için ciddi istihdam sağlayan bu fabrika yıllardır âtıl durumda. Seçim dönemi yaklaşırken iktidar partisi yeniden bunun açılacağına dair söylemlerde bulunsa da Samsun halkı artık bu boş vaatlere kulak asmıyor. “İYİ”lerin iktidarında Çarşamba Şeker Fabrikası gibi istihdam alanlarını yeniden açmakla kalmayıp, şehrimizde yeni istihdam alanları sağlamak için ciddi adımlar atacağımızın sizlere sözünü veriyorum.”

Çarşamba’da İyi’ler Kazansın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri