Gelin Taçı Modelleri Hayalperest Boncukta
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gelin Taçı Modelleri Hayalperest Boncukta
23.03.2022 18:09:47

 

Gelin Taçı Modelleri Hayalperest Boncukta

En büyük modellerden en sade modellere kadar yüzlerce farklı gelin tacı bir arada.

Gelin taçları gelinliği vurgulayan ve daha da şık görünmesini sağlayan olmazsa olmaz mutlaka kullanılması gereken bir aksesuardır. En çok tercih edilen gelin taçları zirkon taşlı büyük modeller olmasına rağmen daha sade gelin taçları arayanlar içinde farklı farklı pek çok modelde gelin taçları bulunmaktadır.  Zirkon taşlı gelin taçları genel olarak gümüş renginde tasarlanmaktadırlar. Taşlarda kullanılan gümüşler tacın daha havalı görünmesini ve uzun yıllar bozulmadan kullanılabilmesini sağlarlar. İleride çocuklarının sünnet merasimi gibi merasimlerinde de kullanmak üzere saklanabilecek kalitede gelin taçlarıdır. Aynı zamanda ağırlık anlamında özellikle hafif ve başı ağrıtmayacak şekilde tasarlanırlar. En büyük modellerden en sade modellere kadar yüzlerce farklı çeşidini gelin tacı kategorimiz altında bulabilirsiniz.

Kristal taşlı gelin taçları zirkon taşlı gelin taçlarına oranla daha ekonomik bir tercih olabilir. Zirkon taşlı gelin taçlarına oranla daha hafif tasarlanmışlardır. Bu gelin taçlarında aralara cam taşlarda ilave edildiği zaman daha parlak ve ışıltılı bir görünüm elde edilir. Genel olarak zirkon taşlara nazaran daha iri taşlara sahiptir. Daha büyük taşlı bir gelin tacı arıyorsanız kristal taşlı gelin taçları sizler için daha uygun olacaktır. Kristal taşlar farklı renklerde üretilebiliyorlar bu yüzden de kına ve nişanlar içinde oldukça uygun bir gelin tacı çeşidi haline geliyor.

Gelin taçları

Gümüş gelin taşları en az taş ile daha hafif bir gelin tacı modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Taşa benzetilen oymalarla oldukça şık ve göz alıcı hale gelirken, büyük detaylar dışında taş kullanılmadığı için başta herhangi bir ağırlığa sebep olmuyor. Oldukça ekonomik bir alternatif haline gelen gümüş gelin taçları uzun yıllar rahatlıkla saklanabilecek, bozulmaya ve yıpranmaya sebep olmayacak şık bir gelin tacı alternatifidir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER