Samsun Haber
Giriş Tarihi : 09-12-2023 16:18

Gönül Belediyeciliği Yol Haritamız

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, esnaf ziyaretlerini, mahalle buluşmalarını ara vermeden sürdürüyor. Atakum’un geleceğini inşa etmek için kendinden emin ve kararlı olduğunu söyleyen Mimar Özlem Maraş, “Seneye bugünlerde çok güçlü bir Atakum’dan bahsediyor olacağız” diye konuştu.

 Gönül Belediyeciliği Yol Haritamız

Atakum’un geleceğine yön verecek etkin projelerle yola çıktığını söyleyen AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, siyasi ve mesleki hayatında edindiği tecrübeler ışığında önemli işlere imza atacağını belirterek, “Atakum, şu an sahip olduğu imkanlardan çok daha fazlasını hak ediyor. Rutin hizmetlerden, sosyal alanlardaki çalışmalara kadar, sadece başarılı bir yönetim anlayışı ile çözülebilecek bir çok sorun ile karşı karşıya olan ilçemize, ihtiyaç duyulan başarılı yönetim anlayışını biz getireceğiz. Partimizin takdiri, hemşerilerimizin desteği ve Allah’ın izniyle belediye başkanı olduğumda, seneye bugünlerde çok güçlü bir Atakum’dan bahsediyor olacağız” dedi.

 

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdığı gönül belediyeciliği anlayışı, bizim en önemli yol haritamız. Atakum’un her bir noktasını hizmetle buluşturacağız. Turizm, kültür, spor, istihdam, ulaşım ve rutin belediyecilik hizmetlerinde önemli adımlar atacağız. Atakumlu hemşerilerimizden gördüğümüz destek ve ilgi gösteriyor ki, Atakum kararını vermiş, sandık başına gidip değişimden yana oyunu kullanmak için gün sayıyor. Atakum AK Belediyecilik ile buluşacak. Yeni dönem, Türkiye’de çok sayıda belediyeye örnek olacak” diye konuştu.

adminadmin