Samsun Haber
Giriş Tarihi : 17-05-2024 12:11

İlkadım'da Semt Spor Alanları Projesi

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, ilçe genelinde bulunan parklarda spor alanları oluşturacaklarını belirterek, ''Hedefimiz 'Semt Spor Alanları' projesi ile her mahallemizde vatandaşlarımızın ücretsiz faydalanacağı spor alanları oluşturmak'' dedi.

İlkadım'da Semt Spor Alanları Projesi

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, 'Semt Spor Alanları' projesini hayata geçirmek için düğmeye bastı. 'Semt Spor Alanları' projesi ile ilçe genelinde bulunan parklarda spor alanları oluşturacaklarını belirten Başkan İhsan Kurnaz, ''Mahallelerde bulunan parklarda, fitness aletleri, basketbol ve futbol sahası, yürüyüş yolları yapacağız. Tüm vatandaşlarımız bu alanlardan ücretsiz olarak faydalanabilecek. Bunun yanısıra gençlerimizin spora yönelmeleri adına çalışmalarımız olacak. Hedefimiz her mahallemizde spor alanı oluşturmak'' dedi.

İlkadım’ı sporla anılan bir şehir haline getirme çabası içinde olacaklarını belirten Başkan İhsan Kurnaz, ''Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren sporun ve sporcunun yanında olacağımızı söyledik. Bunun içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 'Semt Spor Alanları' projesini bu anlamda çok önemsiyoruz.

Sağlıklı nesiler yetiştirmek adına gençlerimiz ve çocuklarımız için, İlkadım’a ve İlkadımlılara en iyisini yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

 

 

adminadmin