Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-02-2024 12:27

İshak Taşçı Atakum Bağımsız Belediye Başkan Adayı oluyor!

AK Parti’nin önceki dönem Belediye Başkanı ve 31 Mart yerel seçimlerinde Atakum Belediye Başkan Aday Adayı olan İshak Taşçı bağımsız aday olmaya hazırlanıyor.

İshak Taşçı Atakum Bağımsız Belediye Başkan Adayı oluyor!

AK Parti tarafından aday gösterilmeyen Atakum Belediyesi önceki dönem başkanı İshak Taşçı’nın bağımsız aday olmak için hazırlık yaptığı öğrenildi.

ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Önceki dönem Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, AK Parti'den aday adayı olmuş, aday olmayı beklerken AK Parti Mimar Özlem Maraş'ı aday olarak göstermişti.

Taşçı aday açıklamasının ardından zehir zemberek bir açıklama yaparak aday gösterilmemesini protesto etmişti.

İşte o açıklama;

“…Değerli Hemşerilerim,

Atakum Belediye Başkan Adaylığımız; Sizlerin teveccühüne, halk anketlerinden açık ara 1. çıkmamıza rağmen maalesef AK Parti Samsun karar vericilerinin şahsi hırslarına kurban edilmiştir.

Bilinmelidir ki;

Dolyan’ı, Hanımtepe’yi, Çayır’ı, Karagöl’ü, Ulupınar’ı, Tombalak’ı, Acısu’yu, Gerçeme’yi, Olyas’ı, Mamados’u, Sırıncak’ı ve daha nice yerleşim yerini ve tarihini bilmeden Atakum yönetilemez. Atakum’a hizmet edilemez. En büyük sevdamız olan Atakum’u iş bilmezlerin, beceriksiz yönetimlerin eline bırakmayacak kadar çok seviyoruz.

2014-2019 yılları arasında ilçemizde gerçekleştirdiğimiz 87 başarılı proje, çalışmalarımız ve toplumun her kesimiyle kurduğumuz sıcak ilişkilere rağmen bize yapılan haksızlığı, Kurucusu olduğumuz AK Parti'ye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a halel getirmemek adına ve sadakatimiz gereği sineye çektik. O dönemde yerimize aday gösterilen Zihni Ağabeyimize destek olarak elimizden geleni yaptık.

2019’da bize yapılan haksızlığı sineye çekmemizden cesaret alanlara sesleniyorum!

Atakum için yarım kalan hayallerimizi tamamlamak, hemşehrilerimi hak ettiği hizmet ve yönetim anlayışıyla buluşturmak için sahada olacağım. Hayalimizdeki Şehir Atakum hedefimize siz değerli hemşehrilerim ile birlikte ulaşacağımıza inanıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Sakın kader deme, kaderin üstünde bir kader vardır.

Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır...”

adminadmin