Samsun Haber
Giriş Tarihi : 01-06-2024 15:12

Kaymakam Yıldız Atakum Kızılay’ı Ziyaret Etti

Samsun, Atakum – Atakum Kaymakamı Kemal Yıldız ve mütevelli heyeti, Kızılay Atakum Şube Başkanlığını ziyaret ederek Kızılay'ın çalışmalarını yerinde inceledi. Ziyarette, Kızılay Atakum Şube Başkanı Fevzi Er, Kaymakam Yıldız ve heyetine Kızılay'ın yürüttüğü projeler ve faaliyetler hakkında kapsamlı bilgi verdi.

Kaymakam Yıldız Atakum Kızılay’ı Ziyaret Etti

Fevzi Er, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kızılay'ın Atakum'da yürüttüğü çalışmaların önemine vurgu yaptı. Özellikle yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle kurban bağışları ve yardımların ihtiyaç sahiplerine dağıtılması konusundaki hazırlıklarını aktardı. Er, "Kurban Bayramı öncesinde yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Bağışçılarımızdan gelen kurban etlerini en hızlı ve adil şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor" dedi.

 

Kaymakam Yıldız ise Kızılay'ın toplumda üstlendiği rolün önemine dikkat çekerek, "Kızılay, sadece afet zamanlarında değil, her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında. Bu nedenle, çalışmalarınızı takdirle karşılıyoruz ve destekliyoruz" ifadelerini kullandı.

 

Ziyaret sırasında mütevelli heyeti üyeleri de Kızılay'ın projelerine yönelik çeşitli sorular sorarak, yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennileriyle sona erdi.

 

Kızılay Atakum Şubesi, bayram öncesinde de bağış kabul etmeye devam ediyor ve vatandaşları bu hayırlı görevde destek olmaya davet ediyor. Kurban bağışları, Kızılay aracılığıyla en güvenilir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

 

Kızılay Atakum Şubesi Hakkında

Kızılay Atakum Şubesi, Samsun'un Atakum ilçesinde çeşitli sosyal yardım projeleriyle halkın yanında olmaya devam ediyor. Gıda yardımları, kan bağışı kampanyaları, eğitim destekleri ve acil yardım faaliyetleriyle bölgedeki ihtiyaç sahiplerine ulaşan şube, gönüllü ve bağışçılarının desteğiyle her geçen gün daha fazla kişiye yardım eli uzatıyor.

adminadmin